Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Vene Põhikool
Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Spordikool

Jõhvi Spordikool
viktorjohvi-athletics.blogspot.com

среда, 16 января 2019 г.

Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused protokoll

Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused
protokoll
12.01.2019. Ahtme Kergejõustikuhall
Koht Nimi Sünniaeg Klubi Tulemus Finaal
Mehed  50 m
1 Vitali Rubenkov 8/12/1999 PSK Narvic 6.0
2 Alan Švets 10/22/2000 KJK"Atleetika" 6.1
3 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK"Atleetika" 6.2
4 Igor Jakovlev 6/11/1996 PSK Narvic 6.3
5 Valeri Zinovjev 8/24/2000 PSK Narvic 6.4
PU18 50 m 
1 Roland Raidma 8/12/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 6.2
2 Kirill Nikiforov 8/1/2003 KJK"Atleetika" 6.3
PU16 50 m
1 Kirill Volkov 4/6/2004 KJK"Atleetika" 6.7
2 Rihard Aga 1/22/2004 PSK Narvic 6.9
3 Deniss Gorjunov 12/3/2004 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.1
PU14 50 m
1 Artem Konkin 6/23/2006 PSK Narvic 7.6 7.3
2 Vjatšeslav Gorbunov 6/17/2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.5 7.5
3 Vladislav Vassiljev 9/23/2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.3 7.6
4 Devid Šneur 5/10/2006 KJK"Atleetika" 7.9
v.a. Artjom Šurõgin 6/15/2010 SK "Mitš" 8.7
v.a. Arseni Vassiljev 2/4/2010 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.9
Mehed  50 m tõkkejooks
1 Igor Jakovlev 6/11/1996 PSK Narvic 7.7
PU16 50 m tõkkejooks
1 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 7.5
2 Aleksandr Regentov 3/3/2005 PSK Narvic 8.4
3 Deniss Gorjunov 12/3/2004 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.3
PU14 50 m tõkkejooks
1 Artem Konkin 6/23/2006 PSK Narvic 9.2
2 Vladislav Vassiljev 9/23/2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.4
3 Vjatšeslav Gorbunov 6/17/2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 10.1
Mehed 300 m
1 Kirill Varnatšov 11/2/1999 PSK Narvic 39.2
2 Igor Jakovlev 6/11/1996 PSK Narvic 39.6
PU 18 300 m
1 Kirill Nikiforov 8/1/2003 KJK "Atleetika" 41.4
PU 14 800 m
1 Ivan Titov 6/2/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 2.54.2
v.a. Artjom Šurõgin 6/15/2010 SK "Mitš" 3.12.9
PU 16 1000 m
1 Eerik Hudilainen 5/15/2005 Treeningpartner 3.38.2
Mehed 1500 m
1 Deniss Šalkauskas 12/1/1998 TÜ ASK 4.08.9
Mehed 3000 m käimine
1 Dmitri Fomin 1/18/2001 KJK "Atleetika" 18.13.4
PU18 3000 m käimine  
1 Sergei Sannikov 8/15/2002 PSK Narvic 15.40.0
2 Dmitry Chernyshov 6/15/2003 PSK Narvic 18.06.0
PU16 3000 m käimine
1 Artur Djatšuk 12/20/2004 KJK"Kalev"Sillamäe 15.59.0
2 Fjodor Fedjaev 2/27/2004 PSK Narvic 19.30.1
3 Nikita Ljahhov 8/26/2005 PSK Narvic 20.15.0
PU14 2000 m käimine
1 Vlad Laasma 12/8/2006 PSK Narvic 12.57.0
2 Richard Viks 2/13/2006 PSK Narvic 13.38.0
3 Martin Taavet 11/30/2006 KJK "Atleetika" 13.50.0
Mehed Kõrgus
1 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK"Atleetika" 1.70
1.60  1.65  1.70  1.75
  0      0       X0    XXX
2 Dmitri Fomin 1/18/2001 KJK "Atleetika" 1.65
1.45  1.50  1.55  1.60  1.65  1.70
   0      0      X0     0     XX0   XXX
3 Valeri Fedjušin 9/11/1960 JUMP Narva 1.45
1.45  1.50
   0    XXX
PU18 Kõrgus
1 Kirill Korovkin 9/19/2002 PSK Narvic 1.70
1.40  1.45  1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75
  0       0       0      0     X0     X0    X0    XXX
PU16 Kõrgus
1 Kirill Volkov 6/4/2004 KJK"Atleetika" 1.40
1.35  1.40  1.45
   0      X0    XXX
PU14 Kõrgus
1 Aleksander Ivanov 5/20/2007 SK"Tsefei" 1.35
1.30  1.35  1.40
   0      0    XXX
2 Vjatšeslav Gorbunov 6/17/2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.25
1.20  1.25  1.30
   0     X0    XXX
3 Vladislav Vassiljev 9/23/2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.15
1.10  1.15  1.20
  0      X0    XXX
Mehed Kaugus
1 Vitali Rubenkov 8/12/1999 PSK Narvic 7.07
x   x  7.07  6.98
2 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK"Atleetika" 6.18
5.99  x  6.18  5.60
3 Dmitri Fomin 1/18/2001 KJK "Atleetika" 5.11
x   x  5.11  x
4 Valeri Fedjušin 9/11/1960 JUMP Narva 4.87
4.57  4.87  x  4.85
PU18 Kaugus
1 Kirill Korovkin 9/19/2002 PSK Narvic 5.46
5.46  5.25  x   x
PU16 Kaugus
1 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 5.41
5.23  x  5.32  5.41
2 Rihard Aga 1/22/2004 PSK Narvic 5.10
x  4.94  x  5.10
3 Aleksandr Regentov 3/3/2005 PSK Narvic 5.10
5.10  x  x  4.90
4 Kirill Volkov 4/6/2004 KJK"Atleetika" 4.91
3.48  x  4.78  4.91
PU14 Kaugus
1 Devid Šneur 5/10/2006 KJK"Atleetika" 3.55
3.55  x  3.34  x
2 Vlad Laasma 12/8/2006 PSK Narvic 3.33
3.33  3.10  3.24  3.29
Mehed Kolmik
1 Valeri Fedjušin 9/11/1960 JUMP Narva 10.97
10.95  10.84  10.97  x
PU18 Kolmik  
1 Gleb Sokolov 3/1/2003 PSK Narvic 11.65
x  x   11.65  x
2 Kirill Korovkin 9/19/2002 PSK Narvic 11.12
x  11.10  11.12  x
PU16 Kolmik
1 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 13.00
12.50  13.00  12.87  x
2 Rihard Aga 1/22/2004 PSK Narvic 11.29
x  x  11.29  x
PU14 Kolmik
1 Devid Šneur 5/10/2006 KJK"Atleetika" 7.62
x  x  7.51  7.62
Mehed Kuul 7,26 kg
1 Tanel Saatman 1/17/1998 KJK "Visa" 13.66
x  13.66
PU16 Kuul 4 kg
1 Kirill Volkov 4/6/2004 KJK"Atleetika" 9.60
9.37  9.60
2 Deniss Gorjunov 12/3/2004 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.86
7.86  6.64
PU14 Kuul 3 kg
1 Ivan Titov 6/2/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 7.57
 
Naised 50 m
1 Ilona Dmitrijeva 7/2/1999 PSK Narvic 6.7
TU18 50 m
1 Valerija Zabavnikova 2/27/2003 PSK Narvic 6.9 6.9
2 Anastassia Soonvald 5/30/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.1 7.0
3 Valerija Paskidova 11/14/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.0 7.1
4 Marta Malinina 9/17/2003 PSK Narvic 7.1 7.3
5 Darja Zolkina 8/27/2002 PSK Narvic 7.4
6 Olesja Prants 3/15/2003 KJK"Atleetika" 7.5
TU16 50 m
1 Anna Panenko 11/12/2005 KJK"Atleetika" 7.0 6.9
2 Polina Butrina 6/29/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.1 7.0
3 Olesja Makarova 10/9/2005 PSK Narvic 7.1 7.2
4 Alina Ogurtsova 10/30/2005 PSK Narvic 7.1 7.4
5 Polina Lavrova 8/11/2005 PSK Narvic 7.5
6 Marta Muravyova 4/5/2004 PSK Narvic 7.6
7 Anastasia Jermolajeva 3/23/2005 SK"Tsefei" 7.7
8 Maria Karhanina 7/26/2005 KJK"Atleetika" 7.8
9 Rebeka Šapovalov 9/29/2004 Jõhvi Spordikool 7.9
10 Malena Korosteljova 10/17/2005 PSK Narvic 8.0
11 Maria Hämäläinen 2/6/2005 KJK"Atleetika" 8.1
TU14 50 m
1 Elina Jerjomenko 3/4/2007 PSK Narvic 7.1 7.1
2 Julia Fomina 4/17/2006 SK"Tsefei" 7.4 7.5
3 Anastasia Laveeva 6/12/2007 SK "Mitš" 7.9 7.7
4 Riina Aksjonova 9/29/2007 KJK"Atleetika" 7.8 8.0
5 Anastasia Vlasova 5/16/2007 PSK Narvic 8.2
6 Katrin Pantjušenko 10/19/2007 PSK Narvic 8.4
7 Angelina Brazinskaja 3/20/2006 KJK"Atleetika" 8.6
8 Arina Bugrova 2.12.007 KJK"Kalev"Sillamäe 8.9
9 Violeta Smorževskaja 2/25/2007 SK "Mitš" 9.0
TU16 50 m tõkkejooks
1 Alina Ogurtsova 10/30/2005 PSK Narvic 8.3
2 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.9
Malena Korosteljova 10/17/2005 PSK Narvic DNF
TU14 50 m tõkkejooks
1 Angelina Brazinskaja 3/20/2006 KJK"Atleetika" 10.7
Katrin Pantjušenko 10/19/2007 PSK Narvic DNF
TU16 200 m
1 Olesja Makarova 10/9/2005 PSK Narvic 29.6
2 Anfisa Karyagina 8/6/2004 KJK "Visa" 29.9
3 Polina Butrina 6/29/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 30.3
TU14 200 m
1 Elina Jerjomenko 3/4/2007 PSK Narvic 32.6
2 Zoja Ljauman 11/18/2006 PSK Narvic 34.7
3 Anastasia Laveeva 6/12/2007 SK "Mitš" 35.5
4 Violeta Smorževskaja 2/25/2007 SK "Mitš" 38.7
Naised 300 m
1 Darja Bažulina 12/7/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 47.6
2 Ilona Dmitrijeva 7/2/1999 PSK Narvic 49.3
TU18 300 m
1 Marta Malinina 9/17/2003 PSK Narvic 50.5
2 Uljana Bugrova 4/23/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 53.1
TU16 600 m
1 Annyka Priske 9/27/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 2.08.2
Naised 800 m
1 Lada Rosljakova 11/27/1998 PSK Narvic 2.54.7
TU18 800 m
1 Alina Illipe 9/28/2003 PSK Narvic 2.46.3
2 Carmen-Kirsika Kuusmik 9/3/2003 Jõhvi Spordikool 3.10.8
Naised 3000 m käimine
1 Lada Rosljakova 11/27/1998 PSK Narvic 15.59.9
2 Darja Predbannikova 8/25/1999 KJK "Visa" 18.38.0
TU18 3000 m käimine
1 Stella Andrejeva 8/26/2003 PSK Narvic 19.33.0
2 Anastassija Efimova 7/18/2003 PSK Narvic 19.35.0
3 Jekaterina Tkachenko 4/10/2002 PSK Narvic 20.32.0
4 Vlada Tüvi 12/10/2002 PSK Narvic 20.45.0
5 Darina Tihhomirova 11/28/2002 PSK Narvic 22.10.0
TU16 3000 m käimine
1 Polina Simonenko 8/14/2005 KJK"Atleetika" 16.40.2
2 Nadija Senane 2/13/2004 PSK Narvic 18.46.0
3 Jekaterina Radtšenko 11/11/2004 PSK Narvic 19.36.0
4 Ksenia Šarko 2/11/2005 KJK"Atleetika" 20.39.0
5 Aleksandra Pavlova 10/2/2004 KJK"Atleetika" 21.00.0
6 Marta Handina 3/8/2005 KJK"Atleetika" 21.00.5
7 Avelina Laasma 5/16/2005 PSK Narvic 23.05.0
TU14 2000 m käimine
1 Evelina Novikova 11/26/2007 PSK Narvic 13.16.0
2 Olga Kondybko 7/17/2007 PSK Narvic 13.17.0
3 Anna Krivošei 1/19/2007 KJK"Atleetika" 13.31.0
4 Zoja Ljauman 11/18/2006 PSK Narvic 13.33.0
5 Darya Rasputina 8/22/2006 PSK Narvic 15.48.0
TU18 Kõrgus
1 Valerija Zabavnikova 2/27/2003 PSK Narvic 1.50
1.30  1.35  1.40  1.45  1.50  1.55
   0     X0     0       0      X0   XXX
TU16 Kõrgus
1 Paula Sternhof 4/28/2005 Jõhvi Spordikool 1.35
1.30  1.35  1.40
   0      0     XXX
2 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.30
1.25  1.30  1.35
  X0    XX0  XXX
TU14  Kõrgus
1 Angelina Brazinskaja 3/20/2006 KJK"Atleetika" 1.30
1.15  1.20  1.25  1.30  1.35
  0       0      0      X0    XXX
2 Katrin Pantjušenko 10/19/2007 PSK Narvic 1.10
1.10  1.15
  0     XXX
TU18 Kaugus
1 Valerija Zabavnikova 2/27/2003 PSK Narvic 4.87
4.45  4.84  4.87  4.86
2 Darja Leontjeva 11/9/2002 KJK"Atleetika" 4.28
4.08  4.28  4.23  x
TU16 Kaugus
1 Eva Tjurina 1/14/2005 PSK Narvic 4.68
4.44  4.40  4.26  4.68
2 Anfisa Karyagina 8/6/2004 KJK "Visa" 4.55
4.53  x  x  4.55
3 Polina Butrina 6/29/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.15
x  3.95  4.15  3.86
4 Maria Karhanina 7/26/2005 KJK"Atleetika" 4.05
3.82  x  4.05  x
5 Polina Lavrova 8/11/2005 PSK Narvic 3.95
3.72  3.95  3.80  3.81
6 Rebeka Šapovalov 9/29/2004 Jõhvi Spordikool 3.88
3.84  3.58  3.88 x
7 Malena Korosteljova 10/17/2005 PSK Narvic 3.41
x  3.24  x  3.41
8 Maria Hämäläinen 2/6/2005 KJK"Atleetika" 3.19
3.19  3.04  3.17  3.06
TU14 Kaugus  
1 Anastassia Ivanova 11/7/2006 KJK"Atleetika" 3.87
3.60  2.54  3.73  3.87
2 Riina Aksjonova 9/29/2007 KJK"Atleetika" 3.80
x  x  3.70  3.80
3 Anastassia Bogdanova 1/12/2007 SK"Tsefei" 3.27
3.27  x  3.12  x
4 Anastasia Vlasova 5/16/2007 PSK Narvic 3.27
2.88  2.78  3.04  3.27
5 Darja Sokolova 8/22/2006 SK"Tsefei" 3.08
2.81  3.08   x  2.73  
6 Emilia Fnangoglo 5/28/2006 SK"Tsefei" 2.75
2.40  2.75  x  2.52
v.a. Anna Pašina 4/8/2009 SK"Tsefei" 3.23
x  3.23  x   2.41
v.a. Elnara Petunova 9/22/2009 SK"Tsefei" 2.64
x  x  2.64  2.52
TU18 Kolmik
1 Valerija Paskidova  11/14/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 11.15
10.90  11.15  10.84  10.97
2 Marta Malinina 9/17/2003 PSK Narvic 9.97
x  x  x  9.97
3 Anna Golubõhh 12/1/2002 PSK Narvic 9.67
9.67  x  x  9.56
TU16 Kolmik
1 Eva Tjurina 1/14/2005 PSK Narvic 10.22
9.90  x  10.22  x
2 Anna Panenko 11/12/2005 KJK"Atleetika" 10.18
10.18  9.79  9.92  x
3 Olesja Makarova 10/9/2005 PSK Narvic 9.66
x  9.60  9.66  9.30
4 Polina Butrina 6/29/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.23
9.23  x  8.71  8.67
TU14 Kolmik
1 Julia Fomina 4/17/2006 SK"Tsefei" 9.05
x  9.05  8.81  8.68
2 Riina Aksjonova 9/29/2007 KJK"Atleetika" 8.53
x  8.49  8.03  8.53
3 Anastassia Bogdanova 1/12/2007 SK"Tsefei" 7.70
x  7.56  7.70  7.56
Naised Kuul 4 kg
1 Valeria Vaivala 10/2/2001 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.45
9.45  9.42
TU18 Kuul 3 kg
1 Ksenija Povilaites 6/30/2003 KJK"Atleetika" 9.02
9.02  8.80
2 Carmen-Kirsika Kuusmik 9/3/2003 Jõhvi Spordikool 7.68
7.68  7.62
TU16 Kuul 3 kg
1 Jelena Antipova 2/28/2004 PSK Narvic 9.59
9.59  9.19
2 Jekaterina Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.58
7.58  7.29
3 Anastassia Volkova 9/14/2004 PSK Narvic 6.90
6.79  6.90
4 Marta Muravjova 4/5/2004 PSK Narvic 6.62
6.44  6.62
5 Jekaterina Šaidurova 5/12/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.26
5.26  5.04
6 Angelina Favorsky 5/1/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 6.06.
6.06  6.02
TU14 Kuul 2 kg
1 Evelina Novikova 11/26/2007 PSK Narvic 6.96
6.96  6.19
2 Olga Kondybko 7/17/2007 PSK Narvic 6.82
6.82  6.23
3 Arina Bugrova 12/2/2007 KJK "Kalev"Sillamäe 3.94
3.94  x