Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Vene Põhikool
Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Spordikool

Jõhvi Spordikool
viktorjohvi-athletics.blogspot.com

среда, 6 марта 2019 г.

JÕHVI CUP lahtiste sisekergejõustiku karikavõistluste protokoll


02.03.2019. Ahtme Kergejõustikuhall
Koht Nimi Sünniaeg Klubi Tulemus
Mehed  50 m
1 Deniss Šalkauskas 12/1/1998 TÜ ASK 6.2
2 Alan Švets 10/22/2000 KJK"Atleetika" 6.3
3 Stanislav Tumanov 1/29/1996 SK"Tsefei" 6,4
4 Taavi Pim 10/24/1973 Anija vald 6.5
4 Keneth Indreko 11/15/1982 6.5
5 Maksim Istomin 8/14/1999 PSK Narvic 6.6
6 Viktor Kruuse 2/7/1952 Narva "SVK" 7.2
7 Oleg Seppar 12/21/1964 KJK"Kalev"Sillamäe 7.3
PU18 50 m 
1 Romas Šalkauskas 2/21/2003 KJK"Atleetika" 6.1
2 Kirill Nikiforov 8/1/2003 KJK"Atleetika" 6.2
3 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK "Visa" 6.3
4 Ilja Saikonen 7/5/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 7.1
PU14 50 m
1 Tristan Konso 2007. VIKE Rakvere 7.5
2 Riko Oja 2007. Rakvere EG 7.7
3 Ilja Panenko 6/2/2008 KJK"Atleetika" 7.9
4 Tauri Kivisilla 2007. Rakvere EG 8.6
5 Indrek Kurg 2007. Rakvere EG 10.2
Mehed 150 m
1 Deniss Šalkauskas 12/1/1998 TÜ ASK 17.9
2 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK"Atleetika" 18.5
3 Alan Švets 10/22/2000 KJK"Atleetika" 19.0
PU 18 150 m
1 Kirill Nikiforov 8/1/2003 KJK "Atleetika" 19.3
2 Aleksei Demidovitš 12/25/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 19.9
3 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK "Visa" 23.8
PU 16 150 m
1 Eerik Hudilainen 5/15/2005 Treeningpartner 23.3
2 Alex Ojava 4/7/2005 Treeningpartner 23.7
PU 14 150 m
1 Tristan Konso 2007. VIKE Rakvere 21.7
2 Riko Oja 2007. Rakvere EG 23.6
3 Adam Ojava 1/3/2007 Treeningpartner 24.5
4 Henri Eenpuu 2007. VIKE Rakvere 25.0
5 Tauri Kivisilla 2007. Rakvere EG 25.4
Mehed 1000 m
1 Aleksander Otto 8/1/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 2.46.3
2 Artjom Volkov 12/24/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 3.03.1
3 Jaroslav Stupnikov 11/28/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 3.18.2
4 Andres Koppel 9/12/1982 TalTech K-Järve 3.27.1
PU 18 1000 m
1 Aleksei Demidovitš 12/25/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 3.13.0
2 Dmitri Butsenko 3/3/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 3.15.8
PU 16 1000 m
1 Alex Ojava 4/7/2005 Treeningpartner 3.17.6
2 Eerik Hudilainen 5/15/2005 Treeningpartner 3.28.3
3 Nikolas Lahno 7/21/2005 Treeningpartner 3.29.3
PU14 1000 m
1 Stanislav Agaptšev 6/8/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 3.07.2
2 Ivan Titov 6/2/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 3.28.9
3 Adam Ojava 1/3/2007 Treeningpartner 3.54.5
Mehed Kõrgus
1 Deniss Šalkauskas 12/1/1998 TÜ ASK 1.85
1.75  1.80  1.85  1.90
   0      0      0     XXX
2 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK"Atleetika" 1.75
1.65  1.70  1.75  1.80
   0      0     X0    XXX
3 Dmitri Petrov 7/6/1998 KJK"Atleetika" 1.60
1.55  1.60  1.65
   0     X0    XXX
PU18 Kõrgus
1 Romas Šalkauskas 2/21/2003 KJK"Atleetika" 1.75
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75  1.80
   0       0      0      0     X0     0     XXX
2 Ilja Saikonen 7/5/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 1.45
1.40  1.45  1.50
   0      X0   XXX
PU16 Kõrgus
1 Aivar Ellam 2005. VIKE Rakvere 1.80
1.60  1.65  1.70  1.75  1.80  1.85
   0      -      0      X0    XX0    XXX
2 Jaroslav Sivuha 6/20/2004 Audentese SK 1.70
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75
   0     0        0      0      X0    XXX
3 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 1.55
1.45  1.50  1.55   1.60
   0     X0    XX0    XXX
PU14 Kõrgus
1 Henri Eenpuu 2007. VIKE Rakvere 1.30
1.10  1.15  1.20  1.25  1.30  1.35
  0      0       0      0      X0    XXX
2 Martin Taavet 11/30/2006 KJK"Atleetika" 1.15
1.10  1.15  1.20
 XX0   XX0   XXX
Mehed Kaugus
1 Deniss Šalkauskas 12/1/1998 TÜ ASK 6.56
5.97  6.35  6.56  6.49
2 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK"Atleetika" 6.34
6.09  6.34  6.24  6.26
3 Stanislav Tumanov 1/29/1996 SK"Tsefei" 6.26
5.84   6.13  6.14  6.26
4 Alan Švets 10/22/2000 KJK"Atleetika" 5.92
  x   5.92  5.75  x
5 Oleg Seppar 12/21/1964 KJK"Kalev"Sillamäe 5.68
5.68  -  -  -
6 Valeri Fedjušin 9/11/1960 JUMP Narva 4.81
4.76  4.75  4.77  4.81
PU18 Kaugus
1 Romas Šalkauskas 2/21/2003 KJK"Atleetika" 6.36
6.08  6.27  6.36  6.29
PU16 Kaugus
1 Aivar Ellam 2005. VIKE Rakvere 5.98
5.98  5.84  5.85  5.68
2 Jaroslav Sivuha 6/20/2004 Audentese SK 5.93
5.93  5.76  5.65  5.60
3 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 5.69
  x   x    x    5.69
PU14 Kaugus
1 Savva Novikov 8/13/2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.59
4.27  x  4.02  4.59
2 Tristan Konso 2007. VIKE Rakvere 4.21
  x   4.21  4.16  4.13
3 Riko Oja 2007. Rakvere EG 3.68
3.41  3.35  3.47  3.68
4 Tauri Kivisilla 2007. Rakvere EG 3.60
3.26  3.10  3.60  2.94
5 Henri Eenpuu 2007. VIKE Rakvere 3.51
3.51  2.70  3.42  3.17
6 Martin Taavet 11/30/2006 KJK"Atleetika" 3.21
2.76  3.10  3.21  3.04
Mehed Kolmik
1 Stanislav Tumanov 1/29/1996 SK"Tsefei" 13.51
13.23  13.51  13.36  13.22
2 Dmitri Fomin 1/18/2001 KJK"Atleetika" 11.20
x   x   11.20   x
3 Valeri Fedjušin 9/11/1960 JUMP Narva 11.12
11.12  x  11.06  x
PU16 Kolmik
1 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 12.55
12.30  12.32  12.55  12.24
2 Jaroslav Sivuha 6/20/2004 Audentese SK 12.02
11.96  12.02  x  x
PU14 Kolmik
1 Savva Novikov 8/13/2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.53
9.53  x  9.36  9.28
2 Martin Taavet 11/30/2006 KJK"Atleetika" 7.95
7.77  7.95  7.53  7.58
3 Ilja Panenko 6/2/2008 KJK"Atleetika" 7.81
7.77  7.81  7.56  x
Mehed Kuul 7,26 kg
1 Tanel Saatman 1/17/1998 KJK"Visa"/Jõhvi SK 13.66
 13.55 13.66
2 Aleksandr Generalov 10/2/1996 KJK "Visa" 13.24
13.24  12.92
3 Juri Balõtsev 8/15/1978 Rakvere 10.68
10.68  10.51
Mehed Kuul 6 kg
v.a. Maksim Mihhailov 8/8/2001 KJK"Atleetika" 15.68
PU16 Kuul 3 kg
v.a. Aivar Ellam 2005. VIKE Rakvere 12.15
12.10  12.15
PU14 Kuul 3 kg
1 Ivan Titov 6/2/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 7.67
7.67  -
2 Vitali Kuznetsov 5/7/2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 6.81
6.81  6.76
3 Indrek Kurg 2007. Rakvere EG 5.54
5.28  5.54
Naised 50 m
1 Darina Tšudakova 2/4/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 6.9
2 Polina Jevsejeva 8/27/2001 PSK Narvic 7.4
TU18 50 m
1 Valerija Zabavnikova 2/27/2003 PSK Narvic 6.9
2 Anastassia Soonvald 5/30/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.0
TU16 50 m
1 Anna Panenko 11/12/2005 KJK"Atleetika" 7.0
2 Polina Butrina 6/29/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.1
3 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK "Mitš" 7.4
4 Anastasia Jermolajeva 3/23/2005 SK"Tsefei" 7.5
4 Anna Lis 9/18/2004 SK "Mitš" 7.5
5 Maria Karhanina 7/26/2005 KJK"Atleetika" 7.6
6 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.7
6 Marta Muravyova 4/5/2004 PSK Narvic 7.7
6 Kristina Sverlova 9/6/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 7.7
7 Juliana Petrova 8/3/2004 KJK"Atleetika" 7.8
8 Maria Hämäläinen 2/6/2005 KJK"Atleetika" 7.9
9 Elizaveta Kuzmina 5/10/2004 KJK"Atleetika" 8.5
10 Marta Handina 3/8/2005 KJK"Atleetika" 8.6
11 Annyka Priske 9/27/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 9.2
TU14 50 m
1 Julia Fomina 4/17/2006 SK"Tsefei" 7.3
2 Kati-Ly Randviir 2006. VIKE Rakvere 7.4
3 Milena Essers 1/13/2007 KJK"Kalev"Sillamäe 7.5
3 Kärt Maasik 2006. VIKE Rakvere 7.5
4 Riina Aksjonova 9/29/2007 KJK"Atleetika" 7.6
5 Anna Krivošei 1/19/2007 KJK"Atleetika" 7.7
6 Sofia Andriyanovich 7/21/2006 SK"Tsefei" 7.9
7 Marta Panova 3/27/2007 KJK"Kalev"Sillamäe 8.0
7 Kaisa Lee Vaiknemets 2007. Rakvere EG 8.0
8 Alina Ionova 3/7/2009 KJK"Kalev"Sillamäe 8.1
9 Tatjana Alekseeva 2/6/2007 KJK"Kalev"Sillamäe 8.2
10 Uljana Maslova 9/28/2008 KJK"Kalev"Sillamäe 8.3
11 Viktoria Novikova 6/14/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 8.4
12 Arina Bugrova 2.12.007 KJK"Kalev"Sillamäe 8.9
13 Elizaveta Bõstrjak 10/30/2007 KJK"Kalev"Sillamäe 9.9
Naised 150 m
1 Darina Tšudakova 2/4/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 21.8
2 Helen Orel 10/22/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 26.1
TU18 150 m
1 Valerija Zabavnikova 2/27/2003 PSK Narvic 20.9
TU16 150 m
1 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK "Mitš" 20.6
2 Polina Butrina 6/29/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 21.3
3 Kristina Sverlova 9/6/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 22.3
4 Anastasia Jermolajeva 3/23/2005 SK"Tsefei" 22.9
5 Anna Panenko 11/12/2005 KJK"Atleetika" 23.3
6 Maria Karhanina 7/26/2005 KJK"Atleetika" 23.4
7 Marta Muravyova 4/5/2004 PSK Narvic 24.3
8 Annyka Priske 9/27/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 25.4
TU14 150 m
1 Julia Fomina 4/17/2006 SK"Tsefei" 23.3
2 Anna Krivošei 1/19/2007 KJK"Atleetika" 24.1
3 Riina Aksjonova 9/29/2007 KJK"Atleetika" 24.4
4 Sofia Andriyanovich 7/21/2006 SK"Tsefei" 25.2
5 Alina Ionova 3/7/2009 KJK"Kalev"Sillamäe 25.2
6 Uljana Maslova 9/28/2008 KJK"Kalev"Sillamäe 26.3
7 Arina Bugrova 2.12.007 KJK"Kalev"Sillamäe 26.9
TU18 600 m
1 Uljana Bugrova 4/23/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 2.02.0
2 Anna Ivanova 12/14/2003 KJK"Kalev"Sillamäe DNF
TU16 600 m
1 Julia Kisseljova 1/6/2004 KJK"Kalev"Sillamäe 1.54.7
2 Maria Ivanova 10/1/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 1.56.0
3 Anna Lis 9/18/2004 SK "Mitš" 1.59.0
4 Polina Simonenko 8/14/2005 KJK"Atleetika" 2.00.6
5 Aleksandra Pavlova 10/2/2004 KJK"Atleetika" 2.01.1
6 Eliisbeth Lokk 9/13/2004 Audentese SK 2.01.6
7 Erika Bugrova 8/24/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 2.02.4
TU14 600 m
1 Marina Rotševa 2/17/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 1.59.3
2 Marta Panova 3/27/2007 KJK"Kalev"Sillamäe 2.02.7
3 Kaisa Lee Vaiknemets 2007. Rakvere EG 2.09.1
TU16 Kõrgus
1 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.30
1.25  1.30  1.35
  X0     0     XXX
TU14  Kõrgus
1 Kati-Ly Randviir 2006. VIKE Rakvere 1.55
1.25  1.30  1.35  1.40  1.45  1.50  1.55  1.60
  0       0       0      0      X0     0       0    XXX
2 Ilona Nikitina 3/3/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 1.30
1.20  1.25  1.30  1.35
   0      0     XX0   XXX
3 Anastassija Ivanova 11/7/2006 KJK"Atleetika" 1.25
1.10  1.15  1.20  1.25  1.30
  0       0      0       0     XXX
4 Tatjana Aleksejeva 2/6/2007 KJK"Kalev"Sillamäe 1.20
1.00  1.05  1.10  1.15  1.20  1.25
   0     0       0       0     X0
5 Kaisa Lee Vaiknemets 2007. Rakvere EG 1.15
1.00  1.05  1.10  1.15  1.20
   0     0       0        0    XXX
Naised Kaugus
1 Darina Tšudakova 2/4/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 4.90
x   4.63  4.90  4.73
TU18 Kaugus
1 Valerija Zabavnikova 2/27/2003 PSK Narvic 5.28
5.05  x  5.12  5,28
2 Valerija Paskidova 11/14/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 4.84
x  4.84  4.74  x
TU16 Kaugus
1 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK "Mitš" 5.06
5.06  4.98  4.99  x
2 Anfisa Karyagina 8/6/2004 KJK "Visa" 4.78
4.78  4.61  x  4.49
3 Anna Panenko 11/12/2005 KJK"Atleetika" 4.41
4.41  4.25  4.28  3.96
4 Polina Butrina 6/29/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.37
4.37  4.19  3.87  x
5 Maria Karhanina 7/26/2005 KJK"Atleetika" 4.04
3.82  4.04  x  3.97
6 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 3.98
3.98  3.77  3.84  3.34
7 Juliana Petrova 8/3/2004 KJK"Atleetika" 3.60
x  3.48  3.59  3.60
8 Maria Hämäläinen 2/6/2005 KJK"Atleetika" 3.40
3.30  2.87  3.40  x
9 Elizaveta Kuzmina 5/10/2004 KJK"Atleetika" 3.02
x   x   x  3.02
TU14 Kaugus  
1 Kati-Ly Randviir 2006. VIKE Rakvere 4.77
4.64  4.77  4.50  4.47
2 Kärt Maasik 2006. VIKE Rakvere 4.35
x  4.35  4.12  x
3 Julia Fomina 4/17/2006 SK"Tsefei" 3.94
3.47  3.74  3.94  3.72
4 Milena Essers 1/13/2007 KJK"Kalev"Sillamäe 3.93
x  3.77  3.93  3.66
5 Anastassija Ivanova 11/7/2006 KJK"Atleetika" 3.85
3.77  3.64  3.85  3.65
6 Anna Krivošei 1/19/2007 KJK"Atleetika" 3.65
3.48  3.45  3.65  3.58
7 Riina Aksjonova 9/29/2007 KJK"Atleetika" 3.63
3.63  3.41  3.61  3.59
8 Alina Ionova 3/7/2009 KJK"Kalev"Sillamäe 3.59
x   3.59  x  x
9 Anastassia Bogdanova 1/12/2007 SK"Tsefei" 3.30
3.30  x  3.21  x
v.a. Anna Pašina 4/8/2009 SK"Tsefei" 3.08
x  2.97  3.08  3.02
TU18 Kolmik
1 Valerija Paskidova  11/14/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 11.15
11.15  10.72  x  11.03
2 Anna Golubõhh 12/1/2002 PSK Narvic 9.64
9.18  x  9.44  9.64
TU16 Kolmik
1 Anna Panenko 11/12/2005 KJK"Atleetika" 10.18
x  x  9.70  10.18
2 Anfisa Karyagina 8/6/2004 KJK "Visa" 10.00
x  10.00  9.95  9.77
3 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.17
8.63  8.89  9.14  9.17
4 Maria Karhanina 7/26/2005 KJK"Atleetika" 7.94
7.77  7.67  7.94  7.93
TU14 Kolmik
1 Julia Fomina 4/17/2006 SK"Tsefei" 9.29
9.11  9.29  8.86  9.00
2 Milena Essers 1/13/2007 KJK"Kalev"Sillamäe 9.15
9.15  8.68  8.78  8.92
3 Riina Aksjonova 9/29/2007 KJK"Atleetika" 8.69
x  8.69  x  8.29
4 Anna Krivošei 1/19/2007 KJK"Atleetika" 8.10
 x  x  x  8.10
5 Tatjana Aleksejeva 2/6/2007 KJK"Kalev"Sillamäe 7.71
7.60  7.71  7.26  7.25
6 Marina Rotševa 2/17/2006 KJK"Kalev"Sillamäe NM
x  x  x  x
Naised Kuul 4 kg
v.a. Pippi Lotta Enok 8/19/2002 KJK "Visa" 10.78
TU18 Kuul 3 kg
1 Pippi Lotta Enok 8/19/2002 KJK "Visa" 12.27
11.91  12.27
TU16 Kuul 3 kg
1 Anastassia Volkova 9/14/2004 PSK Narvic 7.80
7.80  7.77
2 Jekaterina Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.02
   -  7.02
3 Marta Muravjova 4/5/2004 PSK Narvic 6.63
6.63  6.57
Angelina Favorsky 5/1/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 6.03
6.03  5.95
5 Jekaterina Šaidurova 5/12/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.65
5.65  5.22
TU14 Kuul 2 kg
1 Arina Bugrova 12/2/2007 KJK "Kalev"Sillamäe 4.11
3.78  4.11