Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Vene Põhikool
Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Spordikool

Jõhvi Spordikool
viktorjohvi-athletics.blogspot.com

воскресенье, 14 января 2018 г.

Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused.


Juhend
Eesmark ja ülesanded:
Populariseerida kergejõustiku harrastust noorte hulgas.
Selgitada Ida-Virumaa noorte meistrid oma vanuseklassides.
Juhtimine:
Võistlust korraldab ja viib läbi Kohtla-Järve klubi „Atleetika“ ja Ida-Virumaa Spordiliit. Peakohtunik Viktor Predbannikov( tel.55584198)  ja peasekretär Lilia Schmidt.(tel.5069887).
Aeg ja koht:
Võistlused toimuvad 3.veebruaril 2018.a. algusega kell 10.45 Ahtme Spordihallis

Osavõtjad:
Võistlused on individuaalsed noortele järgmistes vanuseklassides:
C         U14                 T+P     2005-2006.a.sünd
B         U16                 T+P     2003-2004.a. sünd.
A         U18                 T+P     2001-2002.a. sünd.
Täiskasvanud              N+M   2000.a.   ja varem sündinud

Võistlusalad:
TU14
50m, 50m tj, 200 m, 600m, kaugus, kõrgus, 2000m käimine, kuul
PU14
50m, 50m tj, 200 m. 800m, kaugus, kõrgus, 2000m käimine, kuul
TU16
50m, 50m tj, 200 m, 600m, kaugus, kõrgus, kolmik, 3000m käimine, kuul
PU16
50m, 50m tj, 200 m, 1000m, kaugus, kõrgus, kolmik, 3000m käimine, kuul
TU18
50m, 50m tj, 300 m, 800m, kaugus, kõrgus, kolmik, 3000m käimine, kuul
PU18
50m, 50m tj, 300 m, 1500m, kaugus, kõrgus, kolmik, 3000m käimine, kuul
N
50m, 50m tj, 300 m, 800m, kaugus, kõrgus, kolmik, 3000m käimine, kuul
M
50m, 50m tj, 300 m, 1500m, kaugus, kõrgus, kolmik, 3000m käimine, kuul

Kõrgushüppe algkõrgused:
TU14-115, TU16-130, TU18-135, N-140
PU14-125, PU16 145, PU18-155, M-165

Andmed tõkkejooksu kohta: (uus)
TU14  68 cm 12 m 7.50m, TU16  76,2 cm 12 m 8,00m, TU18  76,2 cm 13 m 8,50 m, N 83,8 cm 13 m 8,50 m
PU14  68 cm 12,50 m 8,00m, PU16  83,8 cm 13 m 8,50 m, PU18 91,4 cm 13,72 m 9.14 m, MU20 99,1 cm ja M 106,7 cm 13,72 m 9,14 m

Registreerimine:
Aladele registreerimine vähemalt 30 min. enne ala algust.

Autasustamine:
Kõikide  alade kolme esimest autasustatakse igas vanuseklassis medaliga.

             A J A K A V A

10.00 – 10.45                        registreerimine                      
10.45         2000m käimine     PU14 ja TU14             
10.45         kolmik                 TU16;TU18;N
10.45         kolmik                 PU16;PU18;M
11.00         3000m käimine    TU16; TU18; N ja PU16;PU18;M                  
11.30         50 m tj.                TU14;TU16;TU18;N
11.30         50 m tj                 PU14;PU16;PU18;M 
11.45         kaugus                 PU14;PU16;PU18;M                              
11.45         50 m                    TU14                                                              
11.50         50 m                    TU16                                     
11.55         50 m                    TU18                                     
12.00         50 m                    N
12.05         50m finaal          TU14;TU16;TU18;N                              
12.30         kaugus                TU14;TU16;TU18;N
12.30         50m                     PU14           
12.35         50 m                    PU16
12.40         50 m                    PU18
12.45         50 m                    M
12.50         50m finaal           PU14,PU16,PU18 ja M
13.15         200m                   TU14,TU16 ja PU14,PU16
13.20         300m                   PU18 ja M                            
13.30         300m                   TU18 ja N
13.30          kõrgus                 TU14,TU16,TU18,N ja PU14,PU16,PU18,M
13.30          kuul                     TU14,TU16,TU18,N ja PU14,PU16,PU18,M
13.40          600m                   TU14,TU16                                    
13.50          800m                   PU14                                               
14.00          800m                   TU18 ja N                                                         
14.10          1000m                 PU16                                               
14.20          1500m                 PU18 ja M                                      

                   Kergejõustikuklubi „ATLEETIKA”

Ida-Virumaa Spordiliit

Jõhvi parimad.


Jõhvi parimad:
Naised - Darja Predbannikova - kergejõustik (KJK Visa)
Mehed - Riho Keerme - motosport (Jõhvi Motoklubi)
17.-18. a. tütarlapsed - Valeria Vaivala - kergejõustik (Jõhvi SK/KJK Visa)
17.-18. a. noormehed - Raigo Sulumets - tõstmine (Spordiklubi Edu)
15.-16. a. tütarlapsed - Pippi-Lotta Enok - kergejõustik (Jõhvi SK/KJK Visa)
15.-16. a. noormehed - Marek Ojamäe - korvpall (Jõhvi SK/TTÜ KK)
Naisveteran - Anne Jundas - orienteerumine (RSK Jõhvikas)
Meesveteran - Eiki Linnart - kergejõustik (KJK Visa)
Võistkond - Jõhvi SK tütarlaste võrkpallivõistkond - Karoliina Käen, Maria Kelder, Daniella Aro, Reesi Külmhallik, Ronja Rostin, Berit Marie Sügis, Kerli Teder, Sirely Veri - treener Kristjan Palm
Spordiüritus - VI Hooajalõpu teatevõistlus Pannjärvel - Spordiklubi RS, Priit ja Sille Kaasik

sportiv.ee

понедельник, 8 января 2018 г.

Kohtla-Järve linna lahtised kergejõustikuvõistlused

               Kohtla-Järve linna lahtised kergejõustikuvõistlused 

                                           JUHEND



1.Eesmärk ja ülesanded.
Kaasata linna elanikkond kehakultuuri ja spordi harrastamisele, populariseerida kergejõustikku, sõlmida sõprussidemeid regiooni sportlaste vahel.
2.Aeg ja koht
Võistlused toimuvad 13.01.2018.a. algusega kell 11.00 Kohtla-Järve Spordikeskuse Ahtme kergejõustikuhallis asukohaga Maleva tn. 17a.Registreerimise algus 10.15. Peakohtunik Aleksandr Hvorõhh  ja peasekretär Lilia Schmidt.(tel.5069887).
3.Juhtimine
Võistlust korraldab ja viib läbi KJK “Atleetika”
4.Vanuseklassid:
„U14“  T + P                           (2005.a. – 2006.a. sünd.)
“U16”  T + P                           ( 2003.a. – 2004.a. sünd.)
“U18”  T + P                           ( 2001.a. – 2002.a. sünd.)
„U23“   M+N                          ( 1997.a  – 2000.a.sünd. )

5.Võistlusalad:
50m, 50m tj, kolmik, kõrgus, kuul, T-600, P-1000m, 3000m käimine
Kolmikhüppes ja kuulitõukes kõigile võistlejatele 4 katset.
6.Osavõtjad
Võistlused on individuaalsed noortele ja täiskasvanutele.
7.Registreerimine
Tehniline ülesandmine esitada pool tundi enne võistluste algust.
8.Majandamine
Kõik võistluste sõidu ja toitlustamise kulud kannab lähetatav organisatsioon.
9.Autasustamine
Kõigi alade kolme paremat igas vanuseklassis autasustatakse auhinnaga.

Märkus: Kõik määratlemata küsimused lahendab võistluste peakohtunik koos organiseerijatega.

Йыхвиский День прыгуна

В канун рождественских праздников прошёл очередной уже тридцать первый по счёту Йыхвиский День прыгуна. Оргизаторами соревнований выступили Русская основная школа и Йыхвиский клуб «Виса». Соревнования поддержали Йыхвиская спортивная школа, Ида-Вирумаское отделение «Культуркапитал» и Ида-Вирусский союз самоуправлений(IVOL).
На этот раз в соревнованиях приняли участие юные спортсмены из Нарвы, Силламяэ, Кохтла-Ярве, Таллинна, Пярну, Раквере и Йыхви.
Соревнования прошли в четырёх возрастных группах по прыжках с шестом и в высоту, в тройном прыжке и прыжках в длину.

Высокие результаты были показаны в прыжках с шестом, где в старшей группе U23 победила Рена Коол(«Виса», Йыхви)  с результатом 4.00 м. В прыжках в высоту победил Денис Шалкаускас(«СК Тартуского Университета») с результатом 190 см в группе U23 и в самой младшей группе U14 победила Евелина Марченко(«Калев», Силламяэ) с результатом 160 см. В тройном прыжке U23 победил Илья Пименовс(«Атлетика», Кохтла-Ярве) с результатом 13,63м, в этом же виде Карина Шторк в группе U23 («Аудентесе СК», Таллинн)  победила с результатом 11,38 м. В тройном прыжке в группе U14 победил Айвар Эллам («Вике», Раквере). Хороший результат в прыжках в длину  в группе U20 показал Карл Йыэяяр(«Калев», Пярну), победивший с результатом 6,77 м, а вгруппе U16 победила с высоким результатом 5,12 м Пипи Лота Энок(«Виса», Йыхви). 





воскресенье, 7 января 2018 г.

Kohtla-Järve linna lahtised kergejõustiku meistrivõistlused




Kohtla-Järve linna lahtised kergejõustiku meistrivõistlused


U14,U16,U18 ja U23 võistlusklassies
6.01.2018.  Ahtme Kergejõustikuhall
Koht Nimi Sünniaeg Klubi Tulemus
MU23 50 m
1 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 5.9
2 Nikita Rudoi 2/16/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 6.3
3 Alan Švets 10/22/2000 KJK"Atleetika" 6.6
4 Robert Garkusha 6/27/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 6.9
v.a. Dmitri Mosendz 6/1/1993 Tallinna Kalevi KJK 5.8
v.a. Taavi Rim 10/24/1973 Aegviidu 6.6
v.a. Viktor Kruuse 2/7/1952 SVK Narva 6.8
v.a. Mark Vokk 1/5/1977 7.1
PU18 50 m 
1 Vladimir Balandin 10/23/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 6.4
PU16 50 m
1 Romas Shalkauskas 2/21/2003 KJK"Atleetika" 6.4
2 Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 6.7
3 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 6.9
4 Kristjan Heinloo 11/11/2003 Saue KJK 7.3
PU14 50 m
1 Robin Rebane 4/21/2005 Saue KJK 7.1
2 Timo Kaarus 8/20/2005 Saue KJK 7.4
3 Nikolas Lahno 7/21/2005 SK"Mitš" 7.5
4 Ott-Kaarel Kümnik 11/27/2005 Saue KJK 7.8
5 Martin Taavet 11/30/2006 KJK"Atleetika" 8.1
5 Tiit-Villem Toomingas 6/27/2006 Saue KJK 8.1
v.a. Ilja Lis 8/24/2007 SK"Mitš" 7.7
v.a. Georgi Jašitsev 8/17/2008 SK"Mitš" 8.0
NU23 50 m
1 Kristina Mägi 9/24/2000 SK"Tsefei" 7.2
2 Karina Salnikova 7/17/1998 SK"Tsefei" 7.8
TU18 50 m
1 Anastassia Soonvald 5/30/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.0
2 Anastassia Štšerbinina 11/29/2002 KJK"Atleetika" 7.1
3 Ingre Tammik 11/8/2001 KSK ALEM 7.5
4 Birgit Veldi 12/6/2002 Saue KJK 7.6
TU16 50 m
1 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 7.0
2 Anfisa Koryagina 8/6/2004 KJK"Visa" 7.3
3 Aljona Kuznetsova 8/8/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.4
3 Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 7.4
5 Minna-Marie Vihmann 6/27/2003 KSK ALEM 7.6
6 Uljana Bugrova 3/23/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.7
6 Olesja Prants 3/15/2003 KJK"Atleetika" 7.7
8 Annette Bogdanov 2/10/2004 Jõhvi SK 8.0
9 Karina Mihhailova 6/22/2003 Saue KJK 8.2
TU14 50 m
1 Maria Hämäläinen 6/6/2005 KJK"Atleetika" 8.2
2 Marina Rotševa 2/17/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 8.4
3 Darja Andrejeva 10/23/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 8.6
4 Erika Bugrova 8/24/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 8.7
v.a. Carolin Haug 5/13/2007 Saue KJK 8.9
v.a. Arina Bugrova 12/2/2008 KJK"Kalev"Sillamäe 9.0
v.a. Domenika Larina 10/3/2007 KJK"Atleetika" 9.2
NU23 600 m 
1 Saina Mamedova 6/8/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 1.48.5
2 Liza Ševtsova 9/10/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 1.50.5
TU18 600 m
1 Birgit Veldi 12/6/2002 Saue KJK 1.48.8
2 Kadi-Liis Viiar 12/14/2001 KJK Harta 1.53.4
3 Anastassia Štšerbinina 11/29/2002 KJK"Atleetika" 1.54.5
4 Darja Bažulina 12/7/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 2.01.2
5 Niina Solopajeva 3/25/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 2.05.9
TU16 600 m 
1 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 1.50.6
2 Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 2.03.3
3 Karina Mihhailova 6/22/2003 Saue KJK 2.17.0
TU14 600 m 
1 Marina Rotševa 2/17/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 2.12.9
2 Erika Bugrova 8/24/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 2,36.7
MU23 1000 m
1 Aleksander Otto 8/1/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 2.47.3
2 Artjom Volkov 12/24/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 3.05.9
3 Stepan Langebraun 12/23/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 3.20.3
PU18 1000 m 
1 Robert Pekin 6/13/2002 KJK"Atleetika" 2.57.5
2 Danil Perednja 6/16/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 3.08.9
PU16 1000 m 
3 Artur Võlu 10/3/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 3.22.8
PU14 1000 m 
1 Nikolas Lahno 7/21/2005 SK"Mitš" 3.49.2
2 Tiit-Villem Toomingas 6/27/2006 Saue KJK 4.05.2
PU16 1000 m käimine
1 Dmitri Butsenko 3/3/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 4.38.0
TU16 1000 m  käimine
1 Evelina Abina 1/11/2004 KJK"Kalev"Sillamäe 5.56.3
TU14 600 m  käimine
1 Polina Simonenko 8/14/2005 KJK "Atleetika" 2.57.2
v.a. Alla Šubina 8/8/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 3.16.9
M U23 Kõrgus
1 Deniss Šalkauskas 12/1/1998 KJK "Atleetika" 1.93
1.55  1.60  1.65  1.70  1.75  1.80  1.85  1.90  1.93  1.96
  0      0       0       0      0      0      XX0    X0      0    XXX    
2 Erko-Hendrik Mõttus 5/24/2000 KSK ALEM 1.80
1.75  1.80  1.85
  0      0     XXX
3 Nikita Rudoi 2/16/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 1.65
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70
  0     XX0    0       0     XXX
v.a. Sergei Ivanov 2/15/1967 JUMP Narva 1.60
1.55  1.60  1.65 
  0      0     XXX
v.a. Valeri Fedjušin 9/11/1960 JUMP Narva 1.45
1.45  1.50
   0    XXX
PU18 Kõrgus
1 Markus Anvelt 12/15/2001 KSK ALEM 1.85
1.75  1.80  1.85  1.90
  0      0       0     XXX
2 Karl Johannes Rattasepp 8/27/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.50
1.40  1.45  1.50  1.55
  0     X0      0     XXX
PU16 Kõrgus
1 Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 1.55
1.35  1.40  1.45  1.50  1.55  1.60
  0      X0     0     X0      X0    XXX
2 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 1.40
1.25  1.30  1.35  1.40 1.45
  0      X0     X0   XX0   XXX
3 Holger Kitt 11/23/2003 Saue KJK 1.25
1.20  1.25  1.30
  X0   X0    XXX
PU14 Kõrgus
1 Timo Kaarus 8/20/2005 Saue KJK 1.50
1.30  1.35  1.40  1.45  1.50  1.55
  0       0       0     X0     0     XXX
2 Robin Rebane 4/21/2005 Saue KJK 1.40
1.30  1.35  1.40  1.45
  0      0      0     XXX
3 Ott-Kaarel Kümnik 11/27/2005 Saue KJK 1.35
1.20  1.25  1.30  1.35  1.40
  0       0     X0    XX0   XXX
4 Ivan Titov 6/2/2006 KJK"Kalev"Sillamäe 1.25
1.20  1.25  1.30
   0    XX0    XXX
Tiit-Villem Toomingas 6/27/2006 Saue KJK NM
1.20
XXX
v.a. Aleksandr Ivanov 5/20/2007 SK"Tsefei" 1.30
1.20  1.25  1.30  1.35
   0     0       0     XXX
N U23 Kõrgus
1 Kristina Mägi 9/24/2000 SK"Tsefei" 1.45
1.25  1.30  1.35  1.40  1.45  1.50
   0     0       0       0     X0    XXX
T U18 Kõrgus
1 Snežana Beljankina 2/1/2001 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.35
1.30  1.35  1.40
  0      X0    XXX
TU16 Kõrgus
1 Eva Martšenko 9/15/2004 KJK "Kalev"Sillamäe 1.55
1.35  1.40  1.45  1.50  1.55  1.60
  0       0     X0      X0    X0    XXX
2 Annette Bogdanov 2/10/2004 Jõhvi SK 1.25
1.20  1.25  1.30
   0     X0   XXX
TU14  Kõrgus
1 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.25
1.20  1.25  1.30 
  0       0     XXX
PU18 Teivas
1 Silver Kuusk 3/21/2001 Avinurme 3.00
2.70  2.90  3.00 3.10
 X0     0       0    XXX
PU14 Teivas
1 Kaspar Käen 9/27/2005 Jõhvi Põhikool 2.20
2.20  2.40
  0    XXX
N U23 Teivas
1 Reena Koll 11/15/1996 KJK VISA 4.00
3.80  4.00  4.10
XX0     0    XXX
M U23 Kaugus
1 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK "Atleetika" 6.25
5.95  5.95  6.25  6.15
2 Stanislav Tumanov 1/29/1996 SK"Tsefei" 5.95
X   5.44  X  5.95
3 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 5.70
X   5.48  5.70  5.60
4 Sven Eric Seržant 1/22/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.68
5.53  5.63  X  5.68
5 Alan Švets 10/22/2000 KJK "Atleetika" 5.04
  X   5.04  4.68  4.73
v.a. Dmitri Mosendz 6/1/1993 Tallinna Kalevi KJK 7.17
7.17   -   -   -
v.a. Valeri Fedjušin 9/11/1960 JUMP Narva 4.57
4.52  4.50  4.55  4.57
Sander Õunapuu 3/20/1999 KJK Harta NM
PU18 Kaugus
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 6.40
6.21  6.02  X  6.40
2 Aleksei Dronov 6/22/2001 SK"Tsefei" 5.74
5.48  5.74  -  -
PU16 Kaugus
1 Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 5.16
5.10  5.04  5.01  5.16
2 Gleb Sokolov 3/1/2003 PSK Narvic 5.07
  X   5.05  5.07  5.04
3 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 4.97
4.96  4.97  X  X
4 Rihard Aga 1/22/2004 PSK Narvic 4.58
4.40  4.01  X  4.58
5 Kristjan Heinloo 11/11/2003 Saue KJK 4.37
4.37  4.23   -   -
6 Holger Kitt 11/23/2003 Saue KJK 4.02
4.02  4.02  -  -
PU14 Kaugus
1 Robin Rebane 4/21/2005 Saue KJK 4.33
4.23  4.16  4.33  -
2 Timo Kaarus 8/20/2005 Saue KJK 4.22
  X  4.03  4.22  -
3 Nikolas Lahno 7/21/2005 SK"Mitš" 3.93
3.79  3.58  3.93  3.84
4 Nikita Belov 9/22/2006 KJK "Kalev"Sillamäe 3.64
3.28  3.17  3.64  3.32
5 Tiit-Villem Toomingas 6/27/2006 Saue KJK 3.36
  X  3.32  3.36  -
6 Martin Taavet 11/30/2006 KJK"Atleetika" 3.23
2.32  3.18  3.23  X
NU23 Kaugus
1 Liisbeth Kallis 10/20/1997 KJK Harta 5.03
4.97  4.99  5.03  X
2 Kristina Mägi 9/24/2000 SK"Tsefei" 4.46
3.00  4.43  4.46  4.29
Karina Salnikova 7/17/1998 SK"Tsefei" NM
X   X   X   X
TU18 Kaugus
1 Pippi Lotta Enok 8/19/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.14
4.83  X  X  5.14
2 Kadi-Liis Viiar 12/14/2001 KJK Harta 4.79
4.78  4.79
3 Birgit Veldi 12/6/2002 Saue KJK 4.68
4.68   X   X   X
4 Anastassia Štšerbinina 11/29/2002 KJK"Atleetika" 4.16
  X  4.16   X   -
5 Anastassia Soonvald 5/30/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.13
  -   X   4.13  -
TU16 Kaugus
1 Valerija Paskidova 11/14/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 4.92
4.70  4.52  X  4.92
2 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 4.80
4.67  X  4.80  4.58
3 Anfisa Koryagina 8/6/2004 KJK"Visa" 4.52
  X   X   4.52   -
4 Minna-Marie Vihmann 6/27/2003 KSK ALEM 4.32
4.32  4.30  4.18  4.12
5 Marta Malinina 9/17/2003 PSK Narvic 4.20
 X  4.17  4.20  X
6 Aljona Kuznetsova 8/8/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 4.07
 X  3.63  4.07  3.73
7 Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 4.01
3.93  4.01  X  3.88
8 Karina Mihhailova 6/22/2003 Saue KJK 3.98
3.98  3.98  3.88  -
9 Alina Kaunova 5/20/2004 SK"Tsefei" 3.53
2.88  3.00  3.25  3.53
10 Annette Bogdanov 2/10/2004 Jõhvi SK 3.38
3.31  X  3.38  3.30
TU14 Kaugus  
1 Maria Hämäläinen 6/6/2005 KJK"Atleetika" 3.30
  -  X  3.30  X
v.a. Carolin Haug 5/13/2007 Saue KJK 3.09
2.95  X  3.02  3.09
M U23 Kolmik
1 Sander Õunapuu 3/20/1999 KJK Harta 13.38
12.93  13.38  13.38  -
2 Ivan Smirnov 9/3/1999 KJK "Kalev"Sillamäe 12.14
12.14  11.86  11.82  X
Sven Eric Seržant 1/22/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK NM
 X  X   X   X
PU18 Kolmik
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 12.45
11.82  12.45  X  -
2 Vladimir Balandin 10/23/2001 KJK "Kalev"Sillamäe 10.94
10.94  -  X  X
PU16 Kolmik
1 Gleb Sokolov 3/1/2003 PSK Narvic 11.08
11.08  X  10.85  10.45
2 Viktor Morozov 3/13/2004 KJK"Atleetika" 10.89
10.89  X  10.40  10.41 
3 Romas Shalkauskas 2/21/2003 KJK"Atleetika" 10.30
9.32  10.30  9.53  10.26
4 Rihard Aga 1/22/2004 PSK Narvic 10.07
10.07  9.26  9.71  X
5 Kristjan Heinloo 11/11/2003 Saue KJK 9.90
 X  9.90  X  X
6 Holger Kitt 11/23/2003 Saue KJK 8.45
8.45  8.26  7.56  8.22
PU14 Kolmik
1 Robin Rebane 4/21/2005 Saue KJK 9.31
  X  9.31  9.21  8.61
2 Timo Kaarus 8/20/2005 Saue KJK 9.24
9.03  8.96  8.89  9.24
3 Nikolas Lahno 7/21/2005 SK"Mitš" 8.44
8.44  8.44  X  8.43
4 Martin Taavet 11/30/2006 KJK"Atleetika" 7.86
6.76  X  7.86  X
5 Ott-Kaarel Kümnik 11/27/2005 Saue KJK 7.47
 X  7.47  7.37  7.08
v.a.  Aleksandr Ivanov 5/20/2007 SK"Tsefei" 6.72
6.56  6.72  -  -
NU23 Kolmik
1 Liisbeth Kallis 10/20/1997 KJK Harta 10.76
10.48  10.60  10.36  10.76
2 Kristina Mägi 9/24/2000 SK"Tsefei" 9.44
9.06  9.44  9.35  9.18
Karina Salnikova 7/17/1998 SK"Tsefei" NM
X   X  -  -
TU18 Kolmik
1 Ingre Tammik 11/8/2001 KSK  ALEM 10.33
10.33  10.09  10.12  10.14
2 Birgit Veldi 12/6/2002 Saue KJK 9.44
9.25  9.39  9.39  9.44
3 Alina Lebedeva 5/3/2001 KJK "Kalev"Sillamäe 9.34
9.21  9.18  9.29  9.34
TU16 Kolmik
1 Valerija Paskidova 11/14/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 10.66
10.44  10.53  10.51  10.66
2 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 10.62
10.08  X  10.62  10.62
3 Marta Malinina 9/17/2003 PSK Narvic 9.93
9.50  9.93  9.72  9.79
4 Eva Martšenko 9/15/2004 KJK "Kalev"Sillamäe 9.83
9.79  9.61  9.70  9.83
7 Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 8.97
8.53  8.93  8.91  8.97
8 Karina Mihhailova 6/22/2003 Saue KJK 8.84
  X  8.20  8.24  8.84
TU14 Kolmik
1 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.07
8.07  7.77  7.78  7.73
M U23 Kuul 7,26 kg
v.a. Marc Vokk 1/5/1977 Rae vald 10.89
10.53  10.89  10.36
Tanel Saatman 1/17/1998 KJK"Visa"/Jõhvi SK NM
X  X   X
PU18 Kuul 5 kg
1 Maksim Mihhailov 8/8/2001 KJK"Atleetika" 16.79
16.36  16.79
PU16 Kuul 4 kg
1 Kristjan Heinloo 11/11/2003 Saue KJK 8.95
8.95  8.39
2 Holger Kitt 11/23/2003 Saue KJK 8.38
8.21  8.38
PU14 Kuul 3 kg
1 Karl-Marti Kõivoste 1/13/2005 Saue KJK 9.26
9.15  9.26
2 Robin Rebane 4/21/2005 Saue KJK 9.16
8.69  9.16
3 Timo Kaarus 8/20/2005 Saue KJK 7.66
7.66  7.32
4 Ott-Kaarel Kümnik 11/27/2005 Saue KJK 7.29
7.29  7.23
TU18 Kuul 3 kg
1 Valeria Vaivala 10/2/2001 KJK"Visa"/Jõhvi SK 10.71
10.52  10.71
2 Pippi Lotta Enok 8/19/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 10.05
10.05  8.97
TU16 Kuul 3 kg
1 Minna-Marie Vihmann 6/27/2003 KSK ALEM 9.96
9.05  9.96
TU16 Kuul 3 kg
1 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 6.46
6.39  6.46