Jõhvi lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused | |||||
U16,U18 ja täiskasvanute klassis | |||||
23.11.2017. Ahtme Kergejõustikuhall | |||||
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi | Eeljooks | |
M | 50 m | ||||
1 | Vadim Solovjov | 7/24/1999 | KJK "Kalev"Sillamäe | 6.1 | |
2 | Stanislav Tumanov | 1/29/1996 | SK"Tsefei" | 6.9 | |
PU18 | 50 m | ||||
1 | Deniss Juškov | 11/8/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 5.9 | |
2 | Danila Lukjanov | 7/27/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 6.0 | |
3 | Valeri Zinovjev | 8/24/2000 | PSK Narvic | 6.3 | |
4 | Jaan Kuusmaa | 6/11/2001 | KJK"Atleetika" | 6.4 | |
5 | Alan Švets | 10/22/2000 | KJK"Atleetika" | 6.7 | |
PU16 | 50 m | ||||
1 | Grigori Velikanov | 2/6/2002 | KJK "Kalev"Sillamäe | 6.3 | |
2 | Ivan Pokrovski | 6/17/2002 | KJK"Kalev"Sillamäe | 6.4 | |
3 | Aleksandr Gaitšenja | 11/21/2002 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 6.7 | |
4 | Ilja Saikonen | 7/5/2002 | KJK"Kalev"Sillamäe | 6.8 | |
5 | Pavel Košelev | 4/3/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 7.0 | |
v.a. | Nikita Artsimovitšus | 5/9/2004 | SK"Mitš" | 6.6 | |
v.a. | Deniss Gorynov | 12/3/2004 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 7.5 | |
v.a. | Nikolas Lahno | 7/21/2005 | SK"Mitš" | 7.8 | |
v.a. | Andres Vassiljev | 3/28/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 7.9 | |
v.a. | Georgi Jašitsev | 8/17/2008 | SK"Mitš" | 8.4 | |
N | 50 m | ||||
1 | Anastassija Kavešnikova | 2/22/1999 | TÜASK | 7.2 | |
TU18 | 50 m | ||||
1 | Alina Lebedeva | 5/3/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 7.6 | |
TU16 | 50 m | ||||
1 | Maria Dudareva | 2/7/2002 | TÜASK | 6.9 | |
2 | Valeria Paskidova | 11/14/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 7.3 | |
3 | Aljona Kuznetsova | 8/8/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 7.4 | |
4 | Olesja Prants | 3/15/2003 | KJK"Atleetika" | 7.5 | |
5 | Ljubov Karhanina | 9/13/2003 | KJK"Atleetika" | 7.7 | |
v.a. | Anastassia Bogatõrjova | 5/16/2004 | SK"Mitš" | 7.3 | |
v.a. | Arina Rudenok | 9/12/2004 | SK"Mitš" | 7.5 | |
v.a. | Maria Hämäläinen | 6/6/2005 | KJK"Atleetika" | 7.9 | |
v.a. | Aleksandra Pavlova | 4/2/2004 | 8.2 | ||
v.a. | Uljana Makova | 6/12/2007 | KJK"Atleetika" | 8.6 | |
v.a. | Angelina Brzhezinskaya | 8/2/2005 | KJK"Kalev"Sillamäe | 8.9 | |
M | 150 m jooks | ||||
1 | Vadim Solovjov | 7/24/1999 | KJK "Kalev"Sillamäe | 18.7 | |
PU18 | 150 m jooks | ||||
1 | Danila Lukjanov | 7/27/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 18.1 | |
2 | Deniss Juškov | 11/8/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 18.6 | |
3 | Jaan Kuusmaa | 6/11/2001 | KJK"Atleetika" | 19.2 | |
4 | Artjom Tsvetkov | 4/19/2001 | KJK "Kalev"Sillamäe | 20.9 | |
PU16 | 150 m jooks | ||||
1 | Grigori Velikanov | 2/6/2002 | KJK "Kalev"Sillamäe | 18.7 | |
2 | Romas Šalkauskas | 2/21/2003 | KJK"Atleetika" | 18.8 | |
3 | Ivan Pokrovski | 6/17/2002 | KJK "Kalev"Sillamäe | 19.2 | |
4 | Aleksandr Gaitšenja | 11/21/2002 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 20.0 | |
5 | Pavel Košelev | 4/3/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 21.5 | |
6 | Ilja Saikonen | 7/5/2002 | KJK"Kalev"Sillamäe | 21.7 | |
v.a. | Georgi Jašitsev | 8/17/2008 | SK"Mitš" | 26.0 | |
N | 150 m jooks | ||||
1 | Darja Predbannikova | 8/25/1999 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 22.7 | |
2 | Helen Orel | 10/22/1999 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 24.8 | |
TU18 | 150 m jooks | ||||
1 | Alina Lebedeva | 5/3/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 22.5 | |
2 | Anna Salnikova | 12/23/2000 | SK"Tsefei" | 26.2 | |
TU16 | 150 m jooks | ||||
1 | Valeria Paskidova | 11/14/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 22.8 | |
2 | Olesja Prants | 3/15/2003 | KJK"Atleetika" | 23.3 | |
v.a. | Arina Rudenok | 9/12/2004 | SK"Mitš" | 22.3 | |
v.a. | Maria Hämäläinen | 6/6/2005 | KJK"Atleetika" | 27.2 | |
v.a. | Uljana Makova | 6/12/2007 | KJK"Atleetika" | 27.7 | |
v.a. | Alisa Kaunova | 5/20/2004 | SK"Tsefei" | 28.7 | |
TU18 | 600 m jooks | ||||
1 | Darja Bažulina | 12/7/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 1.57.5 | |
2 | Liza Ševtsova | 9/10/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 1.58.9 | |
3 | Niina Solopajeva | 3/25/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 2.09.9 | |
TU16 | 600 m jooks | ||||
1 | Ljubov Karhanina | 9/13/2003 | KJK"Atleetika" | 2.35.4 | |
v.a. | Luna-Aleksandra Lagoda | 9/8/2004 | K-Järve | 1.46.4 | |
v.a. | Anastassia Bogatõrjova | 5/16/2004 | SK"Mitš" | 1.49.2 | |
v.a. | Anna Lis | 9/18/2004 | SK"Mitš" | 1.58.9 | |
v.a. | Anastassia Žitkova | 12/6/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 2.02.6 | |
v.a. | Irena Stankevitš | 1/1/2007 | SK"Mitš" | 2.02.7 | |
M | 1000 m jooks | ||||
1 | Nikita Averkov | 9/28/1998 | KJK"Kalev"Sillamäe | 3.06.4 | |
PU18 | 1000 m jooks | ||||
1 | Aleksander Otto | 8/1/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 2.52.3 | |
2 | Artjom Volkov | 12/24/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 3.00.5 | |
3 | Artjom Tsvetkov | 4/19/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 3.52.1 | |
PU16 | 1000 m jooks | ||||
1 | Mihhail Titov | 10/2/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 2.57.9 | |
2 | Robert Pekin | 6/13/2002 | KJK "Atleetika" | 3.03.6 | |
3 | Pavel Mitrohhin | 7/10/2003 | KJK "Atleetika" | 4.10.7 | |
v.a. | Timur-Daniel Lagoda | 3/12/2006 | K-Järve | 3.16.8 | |
v.a. | Nikolas Lahno | 7/21/2005 | SK"Mitš" | 3.45.6 | |
M | Kõrgus | ||||
1 | Ivan Zahharov | 11/16/1999 | KJK"Kalev"Sillamäe | 1.90 | |
1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 | |||||
0 0 0 XX0 XXX | |||||
PU18 | Kõrgus | ||||
1 | Dmitri Fomin | 1/18/2001 | KJK "Atleetika" | 1.50 | |
1.45 1.50 1.55 | |||||
0 0 XXX | |||||
PU16 | Kõrgus | ||||
1 | Grigori Velikanov | 2/6/2002 | KJK "Kalev"Sillamäe | 1.75 | |
1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 | |||||
X0 0 0 0 X0 0 XXX | |||||
2 | Vladislav Šutin | 5/5/2002 | PSK Narvic | 1.70 | |
1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 | |||||
0 0 0 0 0 XXX | |||||
3 | Aleksei Stepanov | 2/13/2002 | PSK Narvic | 1.70 | |
1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 | |||||
0 0 0 X0 0 XXX | |||||
4 | Evgeni Lutus | 2/22/2003 | PSK Narvic | 1.60 | |
1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 | |||||
0 0 0 X0 XXX | |||||
5 | Romas Šalkauskas | 2/21/2003 | KJK "Atleetika" | 1.55 | |
1.45 1.50 1.55 1.60 | |||||
X0 0 X0 XXX | |||||
M | Kaugus | ||||
1 | Ilja Pimenovs | 2/19/1996 | KJK "Atleetika" | 6.11 | |
6.06 6.11 4.78 5.92 5.98 | |||||
PU18 | Kaugus | ||||
1 | Danila Lukjanov | 7/27/2000 | KJK "Kalev"Sillamäe | 6.21 | |
4.85 X X X 5.68 6.21 | |||||
1 | Deniss Juškov | 11/8/2000 | KJK "Kalev"Sillamäe | 6.17 | |
6.17 5.95 6.08 X 5.82 6.04 | |||||
3 | Jaan Kuusmaa | 6/11/2001 | KJK "Atleetika" | 5.48 | |
5.20 5.44 5.47 5.31 5.48 5.29 | |||||
PU16 | Kaugus | ||||
1 | Aleksandr Gaitšenja | 11/21/2002 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 5.39 | |
5.39 X X 4.89 4.84 5.22 | |||||
4 | Evgeni Lutus | 2/22/2003 | PSK Narvic | 5.19 | |
5.19 4.78 4.24 X X X | |||||
v.a. | Nikita Artsimovitšus | 5/9/2004 | SK"Mitš" | 5.41 | |
4.98 5.40 5.41 | |||||
v.a. | Viktor Morozov | 3/13/2004 | KJK "Atleetika" | 4.87 | |
4.73 4.87 4.75 | |||||
v.a. | Ilja Derbinov | 5/30/2007 | KJK "Atleetika" | 2.54 | |
2.54 - - | |||||
N | Kaugus | ||||
1 | Anastassia Lobatšova | 4/3/1999 | KJK "Atleetika" | 5.33 | |
5.15 5.33 3.84 X X - | |||||
2 | Anastassija Kavešnikova | 2/22/1999 | TÜASK | 4.75 | |
4.48 4.75 4.64 4.68 4.70 | |||||
TU18 | Kaugus | ||||
1 | Anna Salnikova | 12/23/2000 | SK"Tsefei" | 3.60 | |
3.56 X 3.60 X X 3.47 | |||||
TU16 | Kaugus | ||||
1 | Maria Dudareva | 2/7/2002 | TÜASK | 5.02 | |
5.02 X X 4.82 X 4.98 | |||||
2 | Valerija Paskidova | 11/14/2003 | KJK "Kalev"Sillamäe | 4.83 | |
4.52 4.73 4.56 X X 4.83 | |||||
3 | Aljona Kuznetsova | 8/8/2003 | KJK "Kalev"Sillamäe | 4.47 | |
X 3.76 4.27 4.47 4.47 X | |||||
4 | Elina Mostovaja | 1/5/2002 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 4.37 | |
4.22 4.24 4.29 X 4.37 4.20 | |||||
5 | Olesja Prants | 3/15/2003 | KJK "Atleetika" | 3.96 | |
3.96 3.44 3.76 3.92 X X | |||||
v.a. | Anastassia Bogatõrjova | 5/16/2004 | SK"Mitš" | 4.83 | |
X 4.75 4.83 | |||||
v.a. | Arina Rudenok | 9/12/2004 | SK"Mitš" | 4.42 | |
4.42 4.42 4.25 | |||||
v.a. | Anna Lis | 9/18/2004 | SK"Mitš" | 4.40 | |
X 4.40 X | |||||
v.a. | Anastassia Filippova | 3/3/2004 | SK"Mitš" | 4.14 | |
3.90 3.77 4.14 | |||||
v.a. | Anastassia Žitkova | 12/6/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 3.70 | |
3.59 3.60 3.70 | |||||
v.a. | Alisa Kaunova | 4/20/2005 | SK"Tsefei" | 3.06 | |
X 3.06 3.02 | |||||
M | Kuulitõuge 7,26 kg | ||||
1 | Tanel Saatman | 1/17/1998 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 15.39 | |
X X X 14.00 15.39 - | |||||
2 | Aleksandr Generalov | 10/2/1996 | KJK "Visa" | 12.92 | |
12.92 12.20 X - - - | |||||
3 | Valdeko Reisenbuk | 4/14/1979 | Jõhvi | 10.38 | |
8.45 X 10.18 9.54 10.38 - | |||||
PU18 | Kuulitõuge 5 kg | ||||
1 | Maksim Mihhailov | 8/8/2001 | KJK "Atleetika" | 16.43 | |
14.79 X X 16.26 15.50 16.43 | |||||
2 | Nikolai Avdejev | 12/19/2000 | KJK "Atleetika" | 11.78 | |
X 11.78 X X - - | |||||
PU16 | Kuulitõuge 4 kg | ||||
1 | Vlad Šutin | 5/5/2002 | PSK Narvic | 13.23 | |
12.92 12.17 12.57 13.23 13.13 - | |||||
2 | Evgeni Lutus | 2/22/2003 | PSK Narvic | 9.24 | |
8.68 9.12 9.24 9.09 8.56 - | |||||
Kuulitõuge 1 kg | |||||
v.a. | Andres Vassiljev | 3/28/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 11.90 | |
11.70 11.90 | |||||
v.a. | Deniss Gorynov | 3/12/2007 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 10.56 | |
10.56 9.84 | |||||
v.a. | Vitali Kuznetsov | 5/7/2006 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 8.75 | |
8.75 8.03 | |||||
TU14 | Kuulitõuge 1 kg | ||||
v.a. | Jekaterina Shaydurova | 6/12/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 10.25 | |
9.45 10.25 | |||||
v.a. | Anastassia Žitkova | 12/6/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 9.92 | |
9.92 8.93 | |||||
среда, 29 ноября 2017 г.
Jõhvi lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused (tulemused)
понедельник, 20 ноября 2017 г.
Jõhvi linna lahtiste kergejõustiku MV
JÕHVI
LINNA LAHTISED
SISEVÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS
1. Eesmärk ja ülesanded
Austada
Jõhvi ja Kergejõustikuklubi „Visa“ kauaaegse treeneri Erik Konisti mälestust.
Populariseerida kergejõustiku harrastust noorte ja
täiskasvanute hulgas.
Kutsuda võistlema teiste klubide ja linnade noori
ja täiskasvanud sportlasi.
2. Aeg ja koht
Võistlused toimuvad 23.novembril 2017.a. algusega kell 16.00 Ahtme Kergejõustikuhallis asukohaga Maleva tn.17a. Registreerimise algus 15.00
Peakohtunik Lilia Schmidt,
peasekretär Viktor Predbannikov.
3. Juhtimine
Võistlust korraldab ja viib läbi
Kergejõustikuklubi “VISA” ja Jõhvi Spordikool.
4. Vanuseklassid:
“B” T + P ( 2002.a. – 2003.a.
sünd.)
“A” T + P (
2000.a. – 2001.a. sünd.)
M+N ( 1999.a. ja varem sündinud )
5. Võistlusalad:
50 m;
kaugus; kõrgus; 150 m; T – 600 m ja P – 1000 m, kuul.
Kaugushüppes ja
kuulitõukes kõigile võistlejatele 4 katset.
6.
Osavõtjad
Võistlused on individuaalsed noortele ja
täiskasvanutele.
7. Registreerimine
Tehniline ülesandmine esitada pool tundi enne
võistluste algust.
8. Majandamine
Kõik võistluste sõidu ja toitlustamise kulud
kannab lähetatav organisatsioon.
9. Autasustamine
Kõigi alade kolme paremat igas vanuseklassis
autasustatakse medalitega. Parimaid tulemusi saavutanud sportlasi
autasustatakse eriauhindadega.
Märkus: Kõik määratlemata
küsimused lahendab võistluste peakohtunik koos organiseerijatega.
Lilia Schmidt
Kergejõustikuklubi „Visa“ juhatuse liige
Tel.5069887
e-post: liliasch@hot.ee
Kohtla-Järve lahtiste kergejõustiku MV(tulemused)
Kohtla-Järve lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused | ||||||
U14,U16,U18 ja täiskasvanute klassis | ||||||
17.11.2017. Ahtme Kergejõustikuhall | ||||||
Koht | Nimi | Sünniaeg | Klubi | Eeljooks | ||
M | 50 m | |||||
1 | Vadim Solovjov | 7/24/1999 | KJK "Kalev"Sillamäe | 6.1 | ||
2 | Igor Jakovlev | 6/11/1996 | PSK Narvic | 6.2 | ||
3 | Sven Eric Seržant | 1/22/1999 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 6.5 | ||
4 | Sergei Smirnov | 1/22/1959 | SK"Mitš" | 7.7 | ||
PU18 | 50 m | |||||
1 | Deniss Juškov | 11/8/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 5.9 | ||
2 | Danila Lukjanov | 7/27/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 6.0 | ||
3 | Valeri Zinovjev | 8/24/2000 | PSK Narvic | 6.3 | ||
3 | Vladimir Balandin | 10/23/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 6.3 | ||
3 | Jaan Kuusmaa | 6/11/2001 | KJK"Atleetika" | 6.3 | ||
6 | Alan Švets | 10/22/2000 | KJK"Atleetika" | 6.8 | ||
7 | Artjom Tsvetkov | 4/19/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 6.9 | ||
PU16 | 50 m | |||||
1 | Ivan Pokrovski | 6/17/2002 | KJK"Kalev"Sillamäe | 6.4 | ||
2 | Aleksei Stepanov | 2/13/2002 | PSK Narvic | 6.5 | ||
3 | Romas Shalkauskas | 2/21/2003 | KJK"Atleetika" | 6.6 | ||
3 | Kirill Nikiforov | 8/1/2003 | KJK"Atleetika" | 6.6 | ||
5 | Aleksandr Gaitšenja | 11/21/2002 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 6.7 | ||
6 | Aleksey Demidovitš | 12/25/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 6.9 | ||
7 | Ilja Saikonen | 7/5/2002 | KJK"Kalev"Sillamäe | 7.2 | ||
8 | Robin Reisel | 5/22/2003 | KJK"Atleetika" | 8.0 | ||
PU14 | 50 m | |||||
1 | Nikita Artsimovitšus | 5/9/2004 | SK"Mitš" | 6.8 | ||
2 | Vlad Pyatikonnov | 6/28/2004 | SK"Mitš" | 7.0 | ||
3 | Viktor Morozov | 3/13/2004 | KJK"Atleetika" | 7.1 | ||
4 | Rihard Aga | 1/22/2004 | PSK Narvic | 7.2 | ||
5 | Deniss Gorjunov | 12/3/2004 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 7.7 | ||
6 | Nikita Ljahhov | 8/26/2005 | PSK Narvic | 8.0 | ||
v.a. | Savva Novikov | 8/13/2006 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 7.7 | ||
v.a. | Ilja Panenko | 6/2/2008 | KJK"Atleetika" | 8.2 | ||
v.a. | Georgi Jašitsev | 8/17/2008 | SK"Mitš" | 8.5 | ||
v.a. | Gennadi Gorki | 2/23/2009 | PSK Narvic | 8.7 | ||
v.a. | Gordon Kängsep | 9/8/2007 | PSK Narvic | 8.9 | ||
TU18 | 50 m | |||||
1 | Elizaveta Tsõganova | 4/24/2001 | PSK Narvic | 7.3 | ||
2 | Alina Lebedeva | 5/3/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 7.7 | ||
3 | Polina Jevsejeva | 8/27/2001 | PSK Narvic | 7.8 | ||
4 | Kristina Mägi | 9/24/2000 | SK"Tsefei" | 7.9 | ||
Viktoria Tšernetsova | 9/19/2001 | PSK Narvic | diskv. | |||
TU16 | 50 m | |||||
1 | Anastassia Štšerbinina | 11/29/2002 | KJK"Atleetika" | 7.2 | ||
2 | Valeria Paskidova | 11/14/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 7.3 | ||
3 | Olesja Prants | 3/15/2003 | KJK"Atleetika" | 7.5 | ||
4 | Marta Malinina | 9/17/2003 | PSK Narvic | 7.6 | ||
5 | Aljona Kuznetsova | 8/8/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 7.7 | ||
6 | Aleksandra Otvagina | 11/21/2003 | PSK Narvic | 7.9 | ||
TU14 | 50 m | |||||
1 | Anfisa Koryagina | 8/6/2004 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 7.1 | ||
2 | Anastassia Bogatõrjova | 5/16/2004 | SK"Mitš" | 7.2 | ||
3 | Arina Rudenok | 9/12/2004 | SK"Mitš" | 7.5 | ||
4 | Polina Lavrova | 8/11/2005 | PSK Narvic | 7.6 | ||
4 | Maria Karhanina | 7/26/2005 | KJK"Atleetika" | 7.6 | ||
6 | Anna Panenko | 11/12/2005 | KJK"Atleetika" | 7.7 | ||
6 | Uljana Pantelejeva | 10/29/2005 | KJK"Atleetika" | 7.7 | ||
6 | Eva Tjurina | 1/14/2005 | PSK Narvic | 7.7 | ||
9 | Alissa Saksina | 10/26/2004 | PSK Narvic | 7.9 | ||
9 | Milana Poljakova | 8/12/2005 | SK"Tsefei" | 7.9 | ||
11 | Amalija Etševskaja | 1/5/2005 | KJK"Atleetika" | 8.0 | ||
11 | Julija Kisseljova | 1/6/2004 | KJK"Kalev"Sillamäe | 8.0 | ||
13 | Anastassija Filippova | 3/3/2004 | SK"Mitš" | 8.1 | ||
13 | Karolina Jekimova | 8/28/2004 | KJK"Atleetika" | 8.1 | ||
15 | Ksenia Zubar | 6/27/2005 | KJK"Atleetika" | 8.2 | ||
16 | Malena Korosteljova | 10/17/2005 | PSK Narvic | 8.3 | ||
16 | Angelina Brzhezinskaya | 8/2/2005 | KJK"Kalev"Sillamäe | 8.3 | ||
16 | Eva Kurlenkova | 6/21/2004 | PSK Narvic | 8.3 | ||
19 | Ksenija Jantšenko | 3/11/2005 | SK"Tsefei" | 8.5 | ||
20 | Maria Hämäläinen | 6/6/2005 | KJK"Atleetika" | 8.6 | ||
20 | Diana Lilleoja | 9/19/2005 | KJK"Atleetika" | 8.6 | ||
20 | Vera Kurilova | 5/18/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 8.6 | ||
23 | Jekaterina Shaydurova | 6/12/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 9.1 | ||
24 | Marta Handina | 3/8/2005 | KJK"Atleetika" | 10.4 | ||
24 | Jekaterina Žitkova | 12/6/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 10.4 | ||
v.a. | Anna Krivošei | 1/19/2007 | KJK"Atleetika" | 8.0 | ||
v.a. | Uljana Makova | 6/12/2007 | KJK"Atleetika" | 8.5 | ||
v.a. | Sofia Andrianovitš | 7/21/2006 | SK"Tsefei" | 8.6 | ||
v.a. | Arina Spiridonova | 8/8/2007 | PSK Narvic | 8.8 | ||
v.a. | Domenika Larina | 10/3/2007 | KJK"Atleetika" | 8.9 | ||
v.a. | Angelina Brazinskaja | 3/20/2006 | KJK"Atleetika" | 9.0 | ||
v.a. | Ariadna Dikker | 9/1/2006 | KJK"Atleetika" | 9.1 | ||
PU18 | 50 m tõkkejooks(91,4/8,80) | |||||
1 | Remy Christian Kivimäe | 1/9/2000 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 8.5 | ||
2 | Arseni Krivonossenko | 12/20/2001 | PSK Narvic | 9.5 | ||
PU16 | 50 m tõkkejooks (83,8/8,25) | |||||
1 | Grigori Velikanov | 2/6/2002 | KJK "Kalev"Sillamäe | 7.4 | ||
2 | Jevgeni Lutus | 2/22/2003 | PSK Narvic | 8.2 | ||
3 | Gleb Sokolov | 3/1/2003 | PSK Narvic | 8.3 | ||
PU14 | 50 m tõkkejooks (68,0/7,75) | |||||
1 | Viktor Morozov | 3/13/2004 | KJK"Atleetika" | 7.4 | ||
2 | Nikita Artsimovitšus | 5/9/2004 | SK"Mitš" | 7.9 | ||
3 | Aleksandr Regentov | 3/3/2005 | PSK Narvic | 9.1 | ||
v.a. | Artjom Konkin | 6/23/2006 | PSK Narvic | 9.0 | ||
v.a. | Aleksandr Ivanov | 5/20/2007 | SK"Tsefei" | 10.9 | ||
v.a. | Ilja Koba | 4/12/2006 | SK"Tsefei" | 11.0 | ||
TU16 | 50 m tõkkejooks (76,2/7,75) | |||||
1 | Valeria Paskidova | 11/14/2003 | KJK "Kalev"Sillamäe | 9.1 | ||
2 | Anastassia Štšerbinina | 11/29/2002 | KJK"Atleetika" | 10.7 | ||
3 | Aleksandra Otvagina | 11/21/2003 | PSK Narvic | 11.3 | ||
TU14 | 50 m tõkkejooks (68,0/7,25) | |||||
1 | Anastassia Bogatõrjova | 5/16/2004 | SK"Mitš" | 8.2 | ||
2 | Anastassia Žitkova | 12/6/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 8.5 | ||
3 | Olesja Makarova | 10/9/2005 | PSK Narvic | 8.6 | ||
4 | Anastassia Belaja | 2/27/2005 | PSK Narvic | 8.8 | ||
5 | Alina Ogurtsova | 10/30/2005 | PSK Narvic | 9.1 | ||
6 | Eva Tjurina | 1/14/2005 | PSK Narvic | 9.2 | ||
7 | Malena Korosteljova | 10/17/2005 | PSK Narvic | 9.4 | ||
8 | Jekaterina Radtšenko | 11/11/2004 | PSK Narvic | 9.6 | ||
9 | Milana Poljakova | 8/12/2005 | SK"Tsefei" | 10.0 | ||
10 | Anna Panenko | 11/12/2005 | KJK"Atleetika" | 10.1 | ||
10 | Angelina Reiter | 10/12/2004 | PSK Narvic | 10.1 | ||
12 | Eva Kurlenkova | 6/21/2004 | PSK Narvic | 10.2 | ||
13 | Stanislava Skobeleva | 10/27/2004 | PSK Narvic | 12.8 | ||
14 | Marta Handina | 3/8/2005 | KJK"Atleetika" | 14.1 | ||
v.a. | Anna Krivošei | 1/19/2007 | KJK"Atleetika" | 11.5 | ||
M | 300 m jooks | |||||
1 | Igor Jakovlev | 6/11/1996 | PSK Narvic | 39.9 | ||
2 | Dmitri Petrov | 7/6/1998 | KJK"Atleetika" | 42.6 | ||
3 | Sergei Smirnov | 1/22/1959 | SK"Mitš" | 56.0 | ||
PU18 | 300 m jooks | |||||
1 | Jaan Kuusmaa | 6/11/2001 | KJK"Atleetika" | 41.8 | ||
2 | Vladimir Balandin | 10/23/2001 | KJK "Kalev"Sillamäe | 42.2 | ||
3 | Artjom Tsvetkov | 4/19/2001 | KJK "Kalev"Sillamäe | 46.9 | ||
PU16 | 300 m jooks | |||||
1 | Grigori Velikanov | 2/6/2002 | KJK "Kalev"Sillamäe | 41.2 | ||
2 | Aleksandr Gaitšenja | 11/21/2002 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 41.8 | ||
3 | Ivan Pokrovski | 6/17/2002 | KJK "Kalev"Sillamäe | 43.0 | ||
4 | Kirill Nikiforov | 8/1/2003 | KJK"Atleetika" | 43.3 | ||
5 | Aleksey Demidovitš | 12/25/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 45.6 | ||
6 | Robin Reisel | 5/22/2003 | KJK"Atleetika" | 51.3 | ||
PU14 | 300 m jooks | |||||
1 | Deniss Gorjunov | 12/3/2004 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 55.7 | ||
v.a. | Savva Novikov | 8/13/2006 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 52.7 | ||
v.a. | Ilja Panenko | 6/2/2008 | KJK"Atleetika" | 59.3 | ||
N | 300 m jooks | |||||
1 | Darja Predbannikova | 8/25/1999 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 48.6 | ||
2 | Angelina Kravchenko | 10/11/1999 | KJK"Atleetika" | 52.9 | ||
TU18 | 300 m jooks | |||||
1 | Darja Bažulina | 12/7/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 51.4 | ||
2 | Elizaveta Ševtsova | 9/10/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 52.1 | ||
TU16 | 300 m jooks | |||||
1 | Anastassia Štšerbinina | 11/29/2002 | KJK"Atleetika" | 47.3 | ||
2 | Elizaveta Stavskaja | 3/16/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 50.8 | ||
TU14 | 300 m jooks | |||||
1 | Arina Rudenok | 9/12/2004 | SK"Mitš" | 51.7 | ||
2 | Anastassia Filippova | 3/3/2004 | SK"Mitš" | 51.8 | ||
3 | Anna Panenko | 11/12/2005 | KJK"Atleetika" | 52.7 | ||
4 | Olesja Makarova | 10/9/2005 | PSK Narvic | 53.1 | ||
5 | Vera Kurilova | 5/18/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 58.5 | ||
6 | Alina Bogdanova | 11/1/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 1.00.0 | ||
7 | Maria Karhanina | 7/26/2005 | KJK"Atleetika" | 1.00.3 | ||
8 | Marta Handina | 3/8/2005 | KJK"Atleetika" | 1.01.2 | ||
9 | Diana Lillleoja | 9/19/2005 | KJK"Atleetika" | 1.02.3 | ||
10 | Amalia Etševskaja | 1/5/2005 | KJK"Atleetika" | 1.02.4 | ||
11 | Maria Hämäläinen | 2/6/2005 | KJK"Atleetika" | 1.09.7 | ||
12 | Ksenia Zubar | 6/27/2005 | KJK"Atleetika" | 1.12.4 | ||
v.a. | Ariadna Dikker | 9/1/2006 | KJK"Atleetika" | 1.03.4 | ||
v.a. | Dominika Larina | 10/3/2007 | KJK"Atleetika" | 1.05.5 | ||
v.a. | Uljana Makova | 6/12/2007 | KJK"Atleetika" | 1.08.3 | ||
TU18 | 1000 m jooks | |||||
1 | Saina Mamedova | 6/8/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 3.15,4 | ||
2 | Katrin Selin | 220.06.2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 3.38,6 | ||
3 | Niina Solopajeva | 3/25/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 3.43,9 | ||
TU14 | 1000 m jooks | |||||
1 | Luna-Aleksandra Lagoda | 9/8/2004 | 3.06,8 | |||
2 | Anastassia Bogatõrjova | 5/16/2004 | SK"Mitš" | 3.18,2 | ||
3 | Anna Lis | 9/18/2004 | SK"Mitš" | 3.42,2 | ||
v.a. | Irena Stankevitš | 1/1/2007 | SK"Mitš" | 3.44,2 | ||
PU18 | 1500 m jooks | |||||
1 | Aleksander Otto | 8/1/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 4.40,9 | ||
2 | Artjom Volkov | 12/24/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 4.58,7 | ||
3 | Danil Perednja | 6/16/2001 | KJK"Kalev"Sillamäe | 5.14,2 | ||
PU16 | 1500 m jooks | |||||
1 | Robert Pekin | 6/13/2002 | KJK "Atleetika" | 4.44,9 | ||
2 | Mihhail Titov | 10/2/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 4.52,2 | ||
3 | Artur Võlu | 10/3/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 5.22,1 | ||
PU14 | 1500 m jooks | |||||
1 | Stepan Langebraun | 12/3/2005 | KJK"Kalev"Sillamäe | 5.21,2 | ||
v.a. | Timur-Daniel Lagoda | 3/12/2006 | 5.08,4 | |||
M | 2000 m käimine | |||||
1 | Igor Jakovlev | 6/11/1996 | PSK Narvic | 10.03,9 | ||
PU16 | 2000 m käimine | |||||
1 | Dmitri Butsenko | 3/3/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 9.25,7 | ||
2 | Sergei Sannikov | 8/15/2002 | PSK Narvic | 9.41,8 | ||
3 | Sergei Tjuljukov | 3/11/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 13.28,8 | ||
4 | Pavel Mitrohhin | 7/10/2003 | KJK "Atleetika" | 14.07,5 | ||
PU14 | 2000 m käimine | |||||
1 | Fjodor Fedjaev | 2/27/2004 | PSK Narvic | 13.47,6 | ||
2 | Jevgeni Marokin | 9/20/2005 | PSK Narvic | 14.00,0 | ||
N | 2000 m käimine | |||||
1 | Lada Rosljakova | 11/29/1998 | PSK Narvic | 10.24,4 | ||
2 | Lika Mitrofanova | 9/4/1999 | KJK"Kalev"Sillamäe | 12.03,3 | ||
3 | Oksana Kirillova | 2/4/1999 | PSK Narvic | 15.42,1 | ||
TU18 | 2000 m käimine | |||||
1 | Angela Mandel | 1/5/2000 | KJK"Kalev"Sillamäe | 9.58,3 | ||
2 | Alesija Laagus | 3/9/2001 | PSK Narvic | 11.10,3 | ||
3 | Arina Hašina | 9/30/2001 | PSK Narvic | 12.34,8 | ||
4 | Irina Matvejuk | 10/24/2001 | PSK Narvic | 14.16,6 | ||
TU16 | 2000 m käimine | |||||
1 | Ekaterina Tsõpina | 4/27/2002 | KJK"Kalev"Sillamäe | 10.01,0 | ||
2 | Anastassija Efimova | 7/18/2003 | PSK Narvic | 13.03,0 | ||
3 | Anastassija Romanova | 12/27/2003 | KJK"Kalev"Sillamäe | 13.25,5 | ||
4 | Alla Šubina | 8/8/2002 | KJK"Kalev"Sillamäe | 14.07,2 | ||
5 | Ljubov Karhanina | 9/3/2003 | KJK "Atleetika" | 14.26,8 | ||
6 | Nadežda Gulova | 9/21/2002 | PSK Narvic | 14.29,8 | ||
7 | Julia Tsapurina | 8/5/2002 | PSK Narvic | 15.46,6 | ||
TU14 | 2000 m käimine | |||||
1 | Polina Simonenko | 8/14/2005 | KJK "Atleetika" | 11.29,0 | ||
2 | Evelina Abina | 1/11/2004 | KJK"Kalev"Sillamäe | 11.52,5 | ||
3 | Julia Stüf | 4/6/2005 | KJK "Atleetika" | 13.56,9 | ||
4 | Anna Ovsjannikova | 9/20/2005 | KJK "Atleetika" | 14.23,7 | ||
5 | Jekaterina Radtšenko | 11/11/1994 | PSK Narvic | 14.38,0 | ||
6 | Malena Korosteljova | 10/17/2005 | PSK Narvic | 14.48,0 | ||
7 | Alissa Saksina | 10/26/2004 | PSK Narvic | 15.06,3 | ||
8 | Eva Kurlenkova | 6/21/2004 | PSK Narvic | 15.06,6 | ||
9 | Alsu Zholud | 11/23/2004 | PSK Narvic | 15.07,8 | ||
M | Kõrgus | |||||
1 | Ivan Zahharov | 11/16/1999 | KJK"Kalev"Sillamäe | 1.90 | ||
1.75 1.80 1.85 1.90 1.95 | ||||||
0 0 0 0 XXX | ||||||
2 | Deniss Šalkauskas | 12/1/1998 | KJK "Atleetika" | 1.85 | ||
1.65 1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 | ||||||
0 0X0 0 0 X0 XXX | ||||||
3 | Ilja Pimenovs | 2/19/1996 | KJK "Atleetika" | 1.65 | ||
1.55 1.60 1.65 1.70 | ||||||
0 0 0 XXX | ||||||
PU18 | Kõrgus | |||||
1 | Remy Christian Kivimäe | 1/9/2000 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 1.75 | ||
1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 1.80 | ||||||
0 0 0 X0 XXO XXX | ||||||
2 | Dmitri Fomin | 1/18/2001 | KJK "Atleetika" | 1.30 | ||
1.30 1.35 | ||||||
0 XXX | ||||||
PU16 | Kõrgus | |||||
1 | Aleksei Stepanov | 2/13/2002 | PSK Narvic | 1.70 | ||
1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 1.75 | ||||||
0 0 0 0 0 XXX | ||||||
2 | Vlad Šutin | 5/5/2002 | PSK Narvic | 1.65 | ||
1.50 1.55 1.60 1.65 1.70 | ||||||
0 0 0 0 XXX | ||||||
3 | Evgeni Lutus | 2/22/2003 | PSK Narvic | 1.60 | ||
1.40 1.45 1.50 1.55 1.60 1.65 | ||||||
0 0 0 0 X0 XXX | ||||||
4 | Romas Šalkauskas | 2/21/2003 | KJK "Atleetika" | 1.50 | ||
1.40 1.45 1.50 1.55 | ||||||
0 X0 0 XXX | ||||||
PU14 | Kõrgus | |||||
1 | Nikolai Filippov | 8/21/2004 | SK"Mitš" | 1.40 | ||
1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 | ||||||
0 0 X0 X0 0 XXX | ||||||
2 | Nikita Artsimovitšus | 5/9/2004 | SK"Mitš" | 1.40 | ||
1.30 1.35 1.40 1.45 | ||||||
0 0 XX0 XXX | ||||||
3 | Aleksandr Regentov | 3/3/2005 | PSK Narvic | 1.35 | ||
1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 | ||||||
0 0 X0 0 XXX | ||||||
N | Kõrgus | |||||
1 | Kristina Mägi | 9/24/2000 | SK"Tsefei" | 1.40 | ||
1.30 1.35 1.40 1.45 | ||||||
0 0 X0 XXX | ||||||
TU16 | Kõrgus | |||||
1 | Kristina Trifonova | 9/27/2003 | KJK "Kalev"Sillamäe | 1.35 | ||
1.25 1.30 1.35 1.40 | ||||||
0 X0 0 XXX | ||||||
Olesja Prants | 3/15/2003 | KJK "Atleetika" | 0 | |||
1.25 | ||||||
XXX | ||||||
TU14 | Kõrgus | |||||
1 | Eva Martšenko | 9/15/2004 | KJK "Kalev"Sillamäe | 1.50 | ||
1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 1.55 | ||||||
0 0 0 0 0 XXX | ||||||
2 | Anastassia Bogatõrjova | 5/16/2004 | SK"Mitš" | 1.45 | ||
1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 | ||||||
0 0 0 0 0 XX0 XXX | ||||||
2 | Eva Tjurina | 1/14/2005 | PSK Narvic | 1.45 | ||
1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 | ||||||
0 0 0 0 0 XX0 XXX | ||||||
4 | Anfisa Koryagina | 8/6/2004 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 1.30 | ||
1.20 1.25 1.30 1.35 | ||||||
0 0 0 XXX | ||||||
5 | Anastassia Žitkova | 12/6/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 1.30 | ||
1.20 1.25 1.30 1.35 | ||||||
0 XX0 XX0 XXX | ||||||
M | Kaugus | |||||
1 | Ilja Pimenovs | 2/19/1996 | KJK "Atleetika" | 6.27 | ||
6.18 X 6.27 6.17 | ||||||
2 | Stanislav Tumanov | 1/29/1996 | SK"Tsefei" | 6.02 | ||
5.97 5.97 6.02 5.84 | ||||||
3 | Sven Eric Seržant | 1/22/1999 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 5.73 | ||
5.73 X 5.70 X | ||||||
4 | Dmitri Petrov | 7/6/1998 | KJK "Atleetika" | 5.51 | ||
5.29 X 5.45 5.51 | ||||||
PU18 | Kaugus | |||||
1 | Deniss Juškov | 11/8/2000 | KJK "Kalev"Sillamäe | 6.33 | ||
X 6.24 6.25 6.33 | ||||||
2 | Danila Lukjanov | 7/27/2000 | KJK "Kalev"Sillamäe | 6.12 | ||
5.57 5.93 5.71 6.12 | ||||||
3 | Remy Christian Kivimäe | 1/9/2000 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 5.74 | ||
5.45 5.74 5.57 5.65 | ||||||
4 | Jaan Kuusmaa | 6/11/2001 | KJK "Atleetika" | 5.14 | ||
5.00 5.03 4.64 5.14 | ||||||
PU16 | Kaugus | |||||
1 | Grigori Velikanov | 2/6/2002 | KJK "Kalev"Sillamäe | 6.35 | ||
6.33 6.35 6.17 6.11 | ||||||
2 | Gleb Sokolov | 3/1/2003 | PSK Narvic | 5.52 | ||
5.52 5.24 5.09 X | ||||||
3 | Aleksandr Gaitšenja | 11/21/2002 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 5.49 | ||
4.81 X 5.49 5.32 | ||||||
4 | Evgeni Lutus | 2/22/2003 | PSK Narvic | 5.08 | ||
4.93 X 5.08 - | ||||||
PU14 | Kaugus | |||||
1 | Nikita Artsimovitšus | 5/9/2004 | SK"Mitš" | 5.39 | ||
5.30 5.39 5.14 5.25 | ||||||
2 | Rihard Aga | 1/22/2004 | PSK Narvic | 4.70 | ||
4.66 4.56 4.70 X | ||||||
3 | Aleksandr Regentov | 3/3/2005 | PSK Narvic | 4.02 | ||
3.82 4.02 4.02 - | ||||||
4 | Vlad Pyatikonnov | 6/28/2004 | SK"Mitš" | 3.97 | ||
3.97 3.93 3.81 - | ||||||
5 | Nikita Ljahhov | 8/26/2005 | PSK Narvic | 3.46 | ||
3.41 3.39 3.46 | ||||||
v.a. | Georgi Jašitšev | 8/17/2008 | SK"Mitš" | 3.26 | ||
3.19 3.14 3.26 | ||||||
v.a. | Aleksandr Ivanov | 5/20/2007 | SK"Tsefei" | 3.18 | ||
3.18 X 3.01 | ||||||
v.a. | Ilja Koba | 4/12/2006 | SK"Tsefei" | 2.40 | ||
2.33 2.40 x | ||||||
N | Kaugus | |||||
1 | Anastassia Lobatšova | 4/3/1999 | KJK "Atleetika" | 5.25 | ||
X 5.25 5.11 X | ||||||
TU18 | Kaugus | |||||
1 | Darina Tšudakova | 2/4/2001 | KJK "Kalev"Sillamäe | 4.59 | ||
4.59 4.51 4.54 4.55 | ||||||
2 | Kristina Mägi | 9/24/2000 | SK"Tsefei" | 4.59 | ||
4.42 4.59 4.50 4.50 | ||||||
3 | Elizaveta Tsõganova | 4/24/2001 | PSK Narvic | 4.58 | ||
X X 4.19 4.58 | ||||||
4 | Alina Lebedeva | 5/3/2001 | KJK "Kalev"Sillamäe | 4.20 | ||
4.12 4.20 4.14 3.92 | ||||||
5 | Liza Ševtsova | 9/10/2000 | KJK "Kalev"Sillamäe | 4.16 | ||
3.89 3.94 4.16 | ||||||
TU16 | Kaugus | |||||
1 | Valerija Paskidova | 11/14/2003 | KJK "Kalev"Sillamäe | 4.70 | ||
4.39 - 4.63 4.70 | ||||||
2 | Aljona Kuznetsova | 8/8/2003 | KJK "Kalev"Sillamäe | 4.38 | ||
X X 4.38 X | ||||||
3 | Marta Malinina | 9/17/2003 | PSK Narvic | 4.26 | ||
3.92 4.26 X X | ||||||
4 | Anastassia Štšerbinina | 11/29/2002 | KJK "Atleetika" | 4.08 | ||
4.08 X X X | ||||||
5 | Aleksandra Otvagina | 11/21/2003 | PSK Narvic | 3.59 | ||
3.40 - 3.59 | ||||||
6 | Olesja Prants | 3/15/2003 | KJK "Atleetika" | 3.47 | ||
3.47 X X | ||||||
TU14 | Kaugus | |||||
1 | Anastassia Bogatõrjova | 5/16/2004 | SK"Mitš" | 4.87 | ||
4.54 X X 4.87 | ||||||
2 | Arina Rudenok | 9/12/2004 | SK"Mitš" | 4.39 | ||
3.71 4.32 4.39 4.26 | ||||||
3 | Eva Tjurina | 1/14/2005 | PSK Narvic | 4.36 | ||
4.31 4.25 4.25 4.36 | ||||||
4 | Alina Ogurtsova | 10/30/2005 | PSK Narvic | 4.20 | ||
3.86 4.20 4.04 4.01 | ||||||
5 | Anna Panenko | 11/12/2005 | KJK "Atleetika" | 4.03 | ||
4.03 X 3.77 | ||||||
6 | Polina Lavrova | 8/11/2005 | PSK Narvic | 3.86 | ||
3.65 3.69 3.86 | ||||||
7 | Olesja Makarova | 10/9/2005 | PSK Narvic | 3.78 | ||
3.78 X 3.63 | ||||||
8 | Anastassia Filippova | 3/3/2004 | SK"Mitš" | 3.71 | ||
3.61 3.71 3.11 | ||||||
9 | Jana Vasilenko | 5/19/2005 | SK"Tsefei" | 3.63 | ||
- 3.40 3.63 | ||||||
10 | Milana Poljakova | 8/12/2005 | SK"Tsefei" | 3.52 | ||
- 3.52 X | ||||||
11 | Eva Kurlenkova | 6/21/2004 | PSK Narvic | 3.43 | ||
3.38 3.43 3.25 | ||||||
12 | Malena Korosteljova | 10/17/2005 | PSK Narvic | 3.34 | ||
3.23 3.34 3.09 | ||||||
v.a. | Anna Krivošei | 1/19/2007 | KJK "Atleetika" | 3.15 | ||
X X 3.15 | ||||||
v.a. | Liisi Kuslap | 3/25/2008 | KJK "Atleetika" | 2.80 | ||
2.80 2.50 2.72 | ||||||
v.a. | Sofia Andrianovitš | 7/21/2006 | SK"Tsefei" | 2.75 | ||
2.75 X 2.67 | ||||||
M | Kuulitõuge 7,26 kg | |||||
1 | Juri Baalõtšev | 8/15/1978 | LVSVK | 10.20 | ||
2 | Dmitri Petrov | 7/6/1998 | KJK "Atleetika" | 8.78 | ||
PU18 | Kuulitõuge 5 kg | |||||
1 | Maksim Mihhailov | 8/8/2001 | KJK "Atleetika" | 16.51 | ||
2 | Nikolai Avdejev | 12/19/2000 | KJK "Atleetika" | 11.54 | ||
PU16 | Kuulitõuge 4 kg | |||||
1 | Vlad Šutin | 5/5/2002 | PSK Narvic | 13.19 | ||
2 | Evgeni Lutus | 2/22/2003 | PSK Narvic | 9.02 | ||
N | Kuulitõuge 4 kg | |||||
1 | Helen Orel | 10/22/1999 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 7.30 | ||
TU18 | Kuulitõuge 3 kg | |||||
1 | Anastasssia Nagajeva | 11/12/2001 | PSK Narvic | 9.96 | ||
2 | Viktoria Tšernetsova | 9/19/2001 | PSK Narvic | 8.53 | ||
3 | darja Ilika | 2/13/2000 | PSK Narvic | 7.60 | ||
TU14 | Kuulitõuge 2 kg | |||||
1 | Jelena Antipova | 2/28/2004 | PSK Narvic | 10.78 | ||
2 | Anastassija Belaja | 2/27/2005 | PSK Narvic | 10.70 | ||
3 | Anastassia Žitkova | 12/6/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 9.38 | ||
4 | Vera Kurilova | 5/18/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 7.68 | ||
5 | Jekaterina Žitkova | 12/6/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 7.64 | ||
6 | Jekaterina Shaydurova | 6/12/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 7.61 | ||
7 | Alina Bogdanova | 1/11/2005 | KJK"Visa"/Jõhvi SK | 5.59 | ||
Подписаться на:
Сообщения (Atom)