Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Vene Põhikool
Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Spordikool

Jõhvi Spordikool
viktorjohvi-athletics.blogspot.com

среда, 29 ноября 2017 г.

Jõhvi lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused (tulemused)

Jõhvi lahtised sisekergejõustiku meistrivõistlused 
  U16,U18 ja täiskasvanute klassis
23.11.2017.  Ahtme Kergejõustikuhall
Koht Nimi Sünniaeg Klubi Eeljooks  
50 m
1 Vadim Solovjov 7/24/1999 KJK "Kalev"Sillamäe 6.1
2 Stanislav Tumanov 1/29/1996 SK"Tsefei" 6.9
PU18 50 m 
1 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 5.9
2 Danila Lukjanov 7/27/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 6.0
3 Valeri Zinovjev 8/24/2000 PSK Narvic 6.3
4 Jaan Kuusmaa 6/11/2001 KJK"Atleetika" 6.4
5 Alan Švets 10/22/2000 KJK"Atleetika" 6.7
PU16 50 m
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 6.3
2 Ivan Pokrovski 6/17/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 6.4
3 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 6.7
4 Ilja Saikonen 7/5/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 6.8
5 Pavel Košelev 4/3/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.0
v.a. Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 6.6
v.a. Deniss Gorynov 12/3/2004 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.5
v.a. Nikolas Lahno 7/21/2005 SK"Mitš" 7.8
v.a. Andres Vassiljev 3/28/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 7.9
v.a. Georgi Jašitsev 8/17/2008 SK"Mitš" 8.4
N 50 m
1 Anastassija Kavešnikova 2/22/1999 TÜASK 7.2
TU18 50 m
1 Alina Lebedeva 5/3/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 7.6
TU16 50 m
1 Maria Dudareva 2/7/2002 TÜASK 6.9
2 Valeria Paskidova 11/14/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.3
3 Aljona Kuznetsova 8/8/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 7.4
4 Olesja Prants 3/15/2003 KJK"Atleetika" 7.5
5 Ljubov Karhanina 9/13/2003 KJK"Atleetika" 7.7
v.a. Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 7.3
v.a. Arina Rudenok 9/12/2004 SK"Mitš" 7.5
v.a. Maria Hämäläinen 6/6/2005 KJK"Atleetika" 7.9
v.a. Aleksandra Pavlova 4/2/2004 8.2
v.a. Uljana Makova 6/12/2007 KJK"Atleetika" 8.6
v.a. Angelina Brzhezinskaya 8/2/2005 KJK"Kalev"Sillamäe 8.9
M 150 m jooks
1 Vadim Solovjov 7/24/1999 KJK "Kalev"Sillamäe 18.7
PU18 150 m jooks
1 Danila Lukjanov 7/27/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 18.1
2 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 18.6
3 Jaan Kuusmaa  6/11/2001 KJK"Atleetika" 19.2
4 Artjom Tsvetkov 4/19/2001 KJK "Kalev"Sillamäe 20.9
PU16 150 m jooks
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 18.7
2 Romas Šalkauskas 2/21/2003 KJK"Atleetika" 18.8
3 Ivan Pokrovski 6/17/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 19.2
4 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 20.0
5 Pavel Košelev 4/3/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 21.5
6 Ilja Saikonen 7/5/2002 KJK"Kalev"Sillamäe 21.7
v.a. Georgi Jašitsev 8/17/2008 SK"Mitš" 26.0
N 150 m jooks
1 Darja Predbannikova 8/25/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 22.7
2 Helen Orel 10/22/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 24.8
TU18 150 m jooks
1 Alina Lebedeva 5/3/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 22.5
2 Anna Salnikova 12/23/2000 SK"Tsefei" 26.2
TU16 150 m jooks
1 Valeria Paskidova 11/14/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 22.8
2 Olesja Prants 3/15/2003 KJK"Atleetika" 23.3
v.a. Arina Rudenok 9/12/2004 SK"Mitš" 22.3
v.a. Maria Hämäläinen 6/6/2005 KJK"Atleetika" 27.2
v.a. Uljana Makova 6/12/2007 KJK"Atleetika" 27.7
v.a. Alisa Kaunova 5/20/2004 SK"Tsefei" 28.7
TU18 600 m jooks
1 Darja Bažulina 12/7/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 1.57.5
2 Liza Ševtsova 9/10/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 1.58.9
3 Niina Solopajeva 3/25/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 2.09.9
TU16 600 m jooks
1 Ljubov Karhanina 9/13/2003 KJK"Atleetika" 2.35.4
v.a. Luna-Aleksandra Lagoda 9/8/2004 K-Järve 1.46.4
v.a. Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 1.49.2
v.a. Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 1.58.9
v.a. Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 2.02.6
v.a. Irena Stankevitš 1/1/2007 SK"Mitš" 2.02.7
M 1000 m jooks
1 Nikita Averkov 9/28/1998 KJK"Kalev"Sillamäe 3.06.4
PU18 1000 m jooks
1 Aleksander Otto 8/1/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 2.52.3
2 Artjom Volkov 12/24/2000 KJK"Kalev"Sillamäe 3.00.5
3 Artjom Tsvetkov 4/19/2001 KJK"Kalev"Sillamäe 3.52.1
PU16 1000 m jooks
1 Mihhail Titov 10/2/2003 KJK"Kalev"Sillamäe 2.57.9
2 Robert Pekin 6/13/2002 KJK "Atleetika" 3.03.6
3 Pavel Mitrohhin 7/10/2003 KJK "Atleetika" 4.10.7
v.a. Timur-Daniel Lagoda 3/12/2006 K-Järve 3.16.8
v.a. Nikolas Lahno 7/21/2005 SK"Mitš" 3.45.6
Kõrgus
1 Ivan Zahharov 11/16/1999 KJK"Kalev"Sillamäe 1.90
1.75  1.80  1.85  1.90  1.95
  0       0      0      XX0   XXX
PU18 Kõrgus
1 Dmitri Fomin 1/18/2001 KJK "Atleetika" 1.50
1.45   1.50   1.55
  0        0      XXX
PU16 Kõrgus
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev"Sillamäe 1.75
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75  1.80
X0       0      0       0     X0     0      XXX
2 Vladislav Šutin 5/5/2002 PSK Narvic 1.70
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75
  0      0       0       0      0    XXX
3 Aleksei Stepanov 2/13/2002 PSK Narvic 1.70
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75
  0      0       0       X0     0    XXX
4 Evgeni Lutus 2/22/2003 PSK Narvic 1.60
 1.45  1.50  1.55  1.60  1.65
  0      0       0       X0    XXX
5 Romas Šalkauskas  2/21/2003 KJK "Atleetika" 1.55
 1.45  1.50  1.55  1.60
 X0      0        X0    XXX
Kaugus
1 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK "Atleetika" 6.11
6.06 6.11  4.78  5.92  5.98
PU18 Kaugus
1 Danila Lukjanov 7/27/2000 KJK "Kalev"Sillamäe 6.21
4.85  X  X  X  5.68  6.21
1 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK "Kalev"Sillamäe 6.17
6.17  5.95  6.08  X  5.82 6.04
3 Jaan Kuusmaa 6/11/2001 KJK "Atleetika" 5.48
5.20  5.44  5.47  5.31  5.48  5.29
PU16 Kaugus
1 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.39
5.39  X  X  4.89  4.84  5.22
4 Evgeni Lutus 2/22/2003 PSK Narvic 5.19
5.19  4.78  4.24  X  X   X
v.a. Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 5.41
4.98  5.40  5.41
v.a. Viktor Morozov 3/13/2004 KJK "Atleetika" 4.87
4.73  4.87  4.75
v.a. Ilja Derbinov 5/30/2007 KJK "Atleetika" 2.54
2.54   -  -
N Kaugus
1 Anastassia Lobatšova 4/3/1999 KJK "Atleetika" 5.33
5.15  5.33  3.84  X  X   - 
2 Anastassija Kavešnikova 2/22/1999 TÜASK 4.75
4.48  4.75  4.64  4.68  4.70
TU18 Kaugus
1 Anna Salnikova 12/23/2000 SK"Tsefei" 3.60
3.56  X   3.60  X   X  3.47
TU16 Kaugus
1 Maria Dudareva 2/7/2002 TÜASK 5.02
5.02  X  X  4.82  X  4.98
2 Valerija Paskidova 11/14/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 4.83
4.52  4.73  4.56  X  X  4.83
3 Aljona Kuznetsova 8/8/2003 KJK "Kalev"Sillamäe 4.47
X  3.76  4.27  4.47  4.47  X
4 Elina Mostovaja 1/5/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.37
4.22  4.24  4.29  X  4.37  4.20
5 Olesja Prants 3/15/2003 KJK "Atleetika" 3.96 
3.96  3.44  3.76  3.92  X  X
v.a. Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 4.83
X   4.75  4.83
v.a. Arina Rudenok 9/12/2004 SK"Mitš" 4.42
4.42  4.42  4.25
v.a. Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 4.40
X   4.40   X
v.a. Anastassia Filippova 3/3/2004 SK"Mitš" 4.14
3.90  3.77  4.14
v.a. Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 3.70
3.59  3.60  3.70
v.a. Alisa Kaunova 4/20/2005 SK"Tsefei" 3.06
X  3.06  3.02
M Kuulitõuge 7,26 kg
1 Tanel Saatman 1/17/1998 KJK"Visa"/Jõhvi SK 15.39
X   X   X  14.00   15.39  -
2 Aleksandr Generalov 10/2/1996 KJK "Visa" 12.92
12.92  12.20  X   -  -  -
3 Valdeko Reisenbuk 4/14/1979 Jõhvi 10.38
8.45  X  10.18  9.54  10.38  -
PU18  Kuulitõuge 5 kg
1 Maksim Mihhailov 8/8/2001 KJK "Atleetika" 16.43
14.79  X  X  16.26  15.50  16.43
2 Nikolai Avdejev 12/19/2000 KJK "Atleetika" 11.78
X   11.78  X   X  -  -
PU16 Kuulitõuge 4 kg
1 Vlad Šutin 5/5/2002 PSK Narvic 13.23
12.92  12.17  12.57  13.23  13.13  -
2 Evgeni Lutus 2/22/2003 PSK Narvic 9.24
8.68  9.12  9.24  9.09  8.56  -
Kuulitõuge 1 kg
v.a. Andres Vassiljev 3/28/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 11.90
11.70  11.90
v.a. Deniss Gorynov 3/12/2007 KJK"Visa"/Jõhvi SK 10.56
10.56  9.84
v.a. Vitali Kuznetsov 5/7/2006 KJK"Visa"/Jõhvi SK 8.75
8.75  8.03
TU14 Kuulitõuge  1 kg
v.a. Jekaterina Shaydurova 6/12/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 10.25
9.45  10.25
v.a. Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 9.92
9.92  8.93

Комментариев нет: