Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Vene Põhikool
Jõhvi Vene Põhikool

Jõhvi Spordikool

Jõhvi Spordikool
viktorjohvi-athletics.blogspot.com

пятница, 29 декабря 2017 г.

XXXI JÕHVI HÜPPAJATE PÄEV(Tulemused)








XXXI Jõhvi hüppajate päeva protokoll
Ahtme Kergejõustikuhall
22.12.2017.
Sünniaeg Klubi Tulemus
M Kaugus
1 Karl Jõeäär 11/13/1997 Pärnu Kalevi KJK 6.77
6.77   -   -   -
2 Stanislav Tumanov 1/29/1996 SK"Tsefei" 6.00
5.51  6.00  5.96  5.84
3 Ilja Mandrikov 3/27/1998 Narva PSK 5.91
x  5.90  5.91  4.72
4 Sven Eric Serzant 1/22/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.65
5.57  x  x  5.65
5 Viljar Karja 1/12/1998 KJK"Visa" 5.31
5.23  5.31  x  x
6 Valeri Fedjušin 9/11/1960 "JUMP" Narva 4.51
4.29  4.47  x  4.51
P U18 Kaugus 
1 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK "Kalev" Sillamäe 5.80
x  5.80  4.59   -
2 Danila Lukjanov 7/27/2000 KJK "Kalev" Sillamäe 5.78
x  5.78  5.68  5.68
P U16 Kaugus 
1 Grigori Velikanov 2/6/2002 KJK "Kalev" Sillamäe 6.33
6.02  6.00  x  6.33
2 Robert Pekin 6/13/2002 KJK"Atleetika" 5.07
4.05  4.90  5.06  5.07
3 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.05
4.96  5.05  4.95  4.78
4 Erik Reinart 10/25/2003 VIKE Rakvere 4.58
4.58  4.33  x  4.42
5 Ilja Saikonen 7/5/2002 KJK "Kalev" Sillamäe 4.55
4.18  4.55  4.55  3.98
6 Kirill Nikiforov 8/1/2003 KJK"Atleetika" 4.39
4.39  4.32  4.20  4.34
7 Pavel Mitrohhin 7/10/2003 KJK"Atleetika" 3.59
3.59  3.57  -  x
P U14 Kaugus 
1 Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 5.55
5.23  5.30  5.55  5.36
2 Aivar Ellam 2/14/2005 VIKE Rakvere 5.29
x   x   5.29   x
3 Eerik Hudilainen 5/15/2005 Treeningpartner 3.70
x  3.70  3.58  3.62
v.a. Martin Taavet 11/30/2006 KJK"Atleetika" 3.57
3.29  3.28  3.40  3.57
v.a. Marek Smirnov 3/5/2007 SK"Mitš" 3.53
3.53  3.44  3.45
v.a. Ilja Panenko 6/2/2008 KJK"Atleetika" 3.02
x  3.02  -   -
M Kolmik
1 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK"Atleetika" 13.63
x  x   13.36  13.63
2 Ilja Mandrikov 3/27/1998 Narva PSK 12.65
x  12.33  12.46  12.65
3 Sven Eric Serzant 1/22/1999 KJK"Visa"/Jõhvi SK 11.90
x   11.90  x  x
4 Valeri Fedjušin 9/11/1960 "JUMP" Narva 10.26
10.05  10.26  9.83  x
Viljar Karja 1/12/1998 KJK"Visa" NM
x x x x
P U18 Kolmik 
1 Deniss Juškov 11/8/2000 KJK "Kalev" Sillamäe 13.08
12.80  13.08  x  12.22
2 Danila Lukjanov 7/27/2000 KJK "Kalev" Sillamäe 12.68
12.68  12.51  x  x
3 Vladimir Balandin 10/23/2001 KJK "Kalev" Sillamäe 11.93
11.93  11.55  x  11.56
4 Jaan Kuusmaa 6/11/2001 KJK"Atleetika" 11.77
11.71  11.74  x  11.77
P U16 Kolmik
1 Aleksandr Gaitšenja 11/21/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 11.27
11.27  11.16  x  11.6
2 Romas Šalkauskas 2/21/2003 KJK"Atleetika" 10.94
10.69  10.61  10.36  10.94
3 Robert Pekin 6/13/2002 KJK"Atleetika" 10.64
x   x   x   10.64
4 Erik Reinart 10/25/2003 VIKE Rakvere 9.66
x   x   9.66  9.07
P U14 Kolmik
1 Aivar Ellam 2/14/2005 VIKE Rakvere 11.09
9.79  x  11.09  11.01
2 Eerik Hudilainen 5/15/2005 Treeningpartner 7.91
7.60  7.91  7.26  7.60
v.a. Martin Taavet 11/30/2006 KJK"Atleetika" 7.61
x  7.61  7.01  x
v.a. Aleksandr Ivanov 5/20/2007 SK"Tsefei" 7.48
7.48  7.22  7.24  7.00
M Kõrgus
1 Deniss Šalkauskas 12/1/1998 KJK"Atleetika" 1.90
1.55  1.60  1.65  1.70  1.75  1.80  1.85  1.90  1.95
  0      0       0       0       0      0     X0    XX0   XXX
2 Ilja Pimenovs 2/19/1996 KJK"Atleetika" 1.65
1.55  1.60  1.65  1.70
  0     0        0     XXX
2 Sergei Ivanov 2/15/1967 "JUMP" Narva 1.65
1.55  1.60  1.65  1.70
  0       0       0    XXX
4 Dmitri Petrov 7/6/1998 KJK"Atleetika" 1.35
1.30  1.35  1.40
  0     XX0   XX0
P U18 Kõrgus 
1 Nikita Rudoi 2/16/2000 KJK "Kalev" Sillamäe 1.70
1.60  1.65  1.70  1.75
X0     0       X0     XXX
P U16 Kõrgus
1 Vlad Šutin 5/5/2002 Narva PSK 1.70
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70  1.75
 X0     0      X0    XX0   XX0   XXX
2 Aleksei Stepanov 2/13/2002 Narva PSK 1.65
1.50  1.55  1.60  1.65  1.70
  0      0       0      0      XXX
3 Karl Johannes Rattasepp 8/27/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.55
1.40  1.45  1.50  1.55  1.60
  0      0      X0     XX0  XXX
4 Erik Reinart 10/25/2003 VIKE Rakvere 1.40
1.25  1.30  1.35  1.40  1.45
  0      0      X0      0     XXX
5 Aleksey Demidovits 12/25/2003 KJK "Kalev" Sillamäe 1.35
1.20  1.25  1.30  1.35  1.40
  0      X0     0       0     XXX
6 Pavel Mitrohhin 7/10/2003 KJK"Atleetika" 1.15
1.15  1.20
   0    XXX
Romas Šalkauskas 2/21/2003 KJK"Atleetika" NH
1.50
XXX
Ilja Saikonen 7/5/2002 KJK "Kalev" Sillamäe NH
1.20
XXX
P U14 Kõrgus
1 Aivar Ellam 2/14/2005 VIKE Rakvere 1.60
1.45  1.50  1.55  1.60  1.65
  0      0       0     X0    XXX
2 Nikita Artsimovitšus 5/9/2004 SK"Mitš" 1.50
1.35  1.40  1.45  1.50  1.55
  0      0       0       0    XXX
3 Eerik Hudilainen 5/15/2005 Treeningpartner 1.30
1.10  1.15  1.20  1.25  1.30  1.35
  0      0      X0      0     X0   XXX
v.a. Aleksandr Ivanov 5/20/2007 SK"Tsefei" 1.30
1.10  1.15  1.20  1.25  1.30  1.35
   0     0      0       0       0   XXX
P U18 Teivas
1 Silver Kuusk 3/21/2001 Avinurme 3.10
2.60  2.70  2.80  2.90  3.00  3.10  3.20
  0     X0     0       0       0     X0    XXX
P U14 Teivas
1 Kaspar Käen 9/27/2005 Jõhvi Põhikool 2.70
2.20  2.30  2.40  2.50  2.60  2.70  2.80
  0     0     X0      0       X0     X0    XXX
N Kaugus
1 Karina Štork 4/17/1997 Audentese SK 4.95
4.95  x   4.91  4.66
2 Karina Salnikova 7/17/1998 SK"Tsefei" 3.66
x   3.50  3.66  3.50
T U18 Kaugus
1 Liza Ševtsova 9/10/2000 KJK "Kalev" Sillamäe 4.33
4.16  4.21  4.33  4.18
T U16 Kaugus
1 Pippi Lotta Enok 8/19/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 5.12
5.12  x  4.86  x
2 Valerija Paskidova 11/14/2003 KJK "Kalev" Sillamäe 4.79
x   4.76  4.74  4.79
3 Jelizaveta Mišina 10/13/2002 Audentese SK 4.63
4.63  4.45  x  x
4 Alena Kuznetsova 8/8/2003 KJK "Kalev" Sillamäe 4.37
x   x   4.36  4.37
5 Elina Mostovaja 1/5/2002 KJK"Visa"/Jõhvi SK 4.37
x  4.32  x  4.37
T U14 Kaugus
1 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 4.59
4.59   x   x   x
2 Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 4.30
4.13   4.30   x   x
3 Rebeka Šapovalov 9/29/2004 Jõhvi SK 3.84
3.68  3.57  3.58  3.84
4 Anette Bogdanov 2/10/2004 Jõhvi SK 3.72
3.72  3.52  3.48  3.45
5 Milana Poljakova  8/12/2005 SK"Tsefei" 3.55
x   x   3.55   3.42
6 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 3.33
3.22  3.13  3.28  3.33
7 Maria Hämäläinen 2/6/2005 KJK"Atleetika" 3.16
2.19  x  x  3.16
v.a. Kati-Ly Randviir 3/9/2006 VIKE Rakvere 4.33
4.08  4.27  4.33  4.20
v.a. Irena Stankevitš 1/1/2007 SK"Mitš" 3.12
3.05  3.02  x  3.12
v.a. Uljana Makova 6/12/2007 KJK"Atleetika" 3.11
2.78  3.11  x  2.99
v.a. Viktorija Suvorova 5/9/2007 SK"Tsefei" 3.01
x   3.01   x   x
N Kolmik
1 Karina Štork 4/17/1997 Audentese SK 11.38
11.08  11.38  11.18  11.10
Karina Salnikova 7/17/1998 SK"Tsefei" NM
x   x   x   x
T U18  Kolmik
1 Alina Lebedeva 5/3/2001 KJK "Kalev" Sillamäe 9.49
9.49  9.38  9.47  9.32
2 Kristina Mägi 9/24/2000 SK"Tsefei" 8.38
8.38  x  x  8.27
T U16  Kolmik
1 Valerija Paskidova 11/14/2003 KJK "Kalev" Sillamäe 10.63
10.08  10.14  10.18  10.63
2 Ksenia Stupina 1.012.2003 Audentese SK 10.49
10.28  10.34  10.03  10.49
3 Jelizaveta Mišina 10/13/2002 Audentese SK 10.20
x   10.20  10.14  10.00
Olesja Prants 3/15/2003 KJK"Atleetika" NM
x   x   x   x
T U14  Kolmik
1 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 10.58
10.58  x   x   x
2 Eva Martšenko 9/15/2004 KJK "Kalev" Sillamäe 9.80
x   9.58  9.80  9.57
3 Anna Lis 9/18/2004 SK"Mitš" 8.79
8.30  8.79  8.69  8.50
4 Polina Simonenko 8/14/2005 KJK"Atleetika" 6.16
x  6.16  x  x
v.a. Kati-Ly Randviir 3/9/2006 VIKE Rakvere 8.15
8.06  x  x  8.15
v.a. Riina Aksjonova 9/29/2007 KJK"Atleetika" 7.41
7.41  x  x   6.92
v.a. Marina Rotševa 2/17/2006 KJK "Kalev" Sillamäe 7.36
6.66  7.36  7.20  7.29
v.a. Anneli Pihlak 2/5/2007 KJK "Kalev" Sillamäe 7.20
7.20  6.85  7.02  x
T U18 Kõrgus
1 Kristina Mägi 9/24/2000 SK"Tsefei" 1.35
1.30  1.35  1.40
  0      0     XXX
T U16 Kõrgus
1 Ksenia Stupina 1.012.2003 Audentese SK 1.55
1.30  1.35  1.40  1.45  1.50  1.55  1.60
  0      0       0       0      0      X0    XXX
2 Jelizaveta Mišina 10/13/2002 Audentese SK 1.50
1.30  1.35  1.40  1.45  1.50  1.55
  0      0       0      0      X0    XXX
T U14 Kõrgus  
1 Eva Martšenko 9/15/2004 KJK "Kalev" Sillamäe 1.60
1.35  1.40  1.45  1.50  1.55  1.60  1.65
  0      0       0      X0    0      XX0   XXX
2 Anastassia Bogatõrjova 5/16/2004 SK"Mitš" 1.35
1.20  1.25  1.30  1.35  1.40
  X0     0      0       0     XXX
3 Anastassia Žitkova 12/6/2005 KJK"Visa"/Jõhvi SK 1.30
1.15  1.20  1.25  1.30  1.35
  0      0      0      X0     XXX
4 Anette Bogdanov 2/10/2004 Jõhvi SK 1.20
1.10  1.15  1.20  1.25
X0      0     XX0    XXX
5 Maria Hämäläinen 2/6/2005 KJK"Atleetika" 1.15
1.10  1.15  1.20
  0      0     XXX
v.a. Kati-Ly Randviir 3/9/2006 VIKE Rakvere 1.35
1.20  1.25  1.30  1.35  1.40
    0     0      0      X0    XXX
v.a. Marina Rotševa 2/17/2006 KJK "Kalev" Sillamäe 1.20
1.10  1.15  1.20  1.25
  0     0      XX0   XXX
N Teivas
1 Reena Koll 11/15/1996 KJK "Visa" 4.00
3.70  3.80  3.90  4.00  4.10
  0      0       0      0     XXX

Комментариев нет: